Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ay canım yaa inşallah bir an önce kavuş sağlıcakla.

Evet araştırdım, birkac tane var, burdan da atan oldu, bakiyorum hepsine yuruyus hareket çökme hurma bunlar sık yaptiklarim
Oyy heyecanla bekliyoruz seni

Evet araştırdım, birkac tane var, burdan da atan oldu, bakiyorum hepsine yuruyus hareket çökme hurma bunlar sık yaptiklarim

Oyy heyecanla bekliyoruz seni
Bn de bi kaç tane diyim
Normal doğum için ilişkiyi de öneriyorlar merdiven inip çıkma ördek yürüyüşü ananas da kasları gevşetiyormuş perine masajı detayını tam bilmiyorum YouTube den bakabilirsin

Aynen onlari da duydum, ordek yuruyusu duymamıştım ama o nasi kiz

Bizde anneanne valla Babaannenin henüz bir şeyini görmedik bu saatten sonra da göremeyiz herhalde

Benim kayınvalide ilk çocukta doğuma 3 hafta kala aradı beni
Annemin neler aldığını sordu, aldıklarını burun kıvırdı, anneannenin çocuk odası alması lazım onun hakkıdır dedi, şunu aldı mı bunu aldımı bi ton şey
Görüşmenin sonunda dudak ucuyla var mı eksik dedi
Sonra doğumda bana 4-5 örgü yelek tarzı şey getirdi o kadar

Benim annem çocuğun beşiği dolabı sifonyerini ve neredeyse tüm kıyafetlerini aldığı halde geçen gün kv anneme utanmadan diyor ki komidinini de alsaydin . Ben orada onun cevabını verdim dengesiz

Benim annem çocuğun beşiği dolabı sifonyerini ve neredeyse tüm kıyafetlerini aldığı halde geçen gün kv anneme utanmadan diyor ki komidinini de alsaydin . Ben orada onun cevabını verdim dengesiz

Mükemmel kayınvalidem var, söylediklerini kendine göre yorumluyor

Hamile olduğumu duydu sessizce cinsiyetini bekledi, bunun da erkek olduğunu öğrenince

Ayy kız olsaydı sana bilezik alacaktım, şansını kaybettin dedi

Ay varya şans şans şansımız genel itibariyle böyle . Ne kadar tuhaf insanlar. Niye böyleler anlamıyorum

Ay varya şans şans şansımız genel itibariyle böyle . Ne kadar tuhaf insanlar. Niye böyleler anlamıyorum

bir birimize ılımlı değiliz, her yapmadığı şeyi hanesine yazıyorum
kocişim efendi ile bir şey olduğu zaman hop önüne atabiliyorum
o yüzden yapmadığı. her şey işime geliyor

Benim henüz annem de kayinvalidem de yakınımda olmadığı için bir şey aldılar mı almadılar mı bilmiyorum ama kıyaslamayı şuradan yapabilirim:

Geçen sene ev aldık. Aldığımız eve de yerleştik. Annem daha gelir gelmez evin avizelerini ben alacağım dedi. 2000 tl lik avize seçtik, parasını o gönderdi. Salon, mutfak, oturma odası, çalışma odasına 1'er adet, antreye de tekli 3 adet hepsi de led ışıklı. Bir tane ampullü yok.

Kaynanamgil bize gelirken ellerinde sadece bir kutu çikolata vardı. Onun da tarihi geçmişti, paketiyle direk çöpe bastık gözlerinin önünde.

Diyeceklerim bu kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…