Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bu arada melinda- napti merak ettim onu.Aramizda haftası en ileri olan oydu.Dogurdu mu acaba
Canım Allah nasip ederse Pazartesi kavuşuyoruz inşallah İnanılmaz heyecanlıyım, içim içime sığmıyor, sağlıkla kucaklayalım hepimiz Kavuştum diye yazmak da nasip olur inşallah Tarifsiz duygular içindeyim

Ben muz süt bal karışımına başladım yatmadan önce iyi gidiyor Benimle birlikte babası da içiyor Sağlıklı olsun da kilosu önemli değil bencede

bende sabah bime gittim
müslin bezlerden erkek renginde 1 tane kalmış
çaktırmadan 1 tane de kız renginden aldım, evde kullanırım çokta önemli değil
ama kumaşı ve büyüklüğünü beğendim.

tırnak bakım seti - önlük - çorap ve suluk aldım
hastane çıkışım yeterince vardı ama bunrdaki de fazla ufaktı bence.
nevresim alacaktım ayıcık mayıcık sevmedim
englich homda bi model beğendim onu almak istiyorum

Güle güle kullansın bende geri götürdüm hastane çıkışı hem dandik hemde küçük idi 25 TL ye zaten düzgün bişey beklemek imkansızdı , onun yerine bir tane daha müslim bez aldım

Ben muz süt bal karışımına başladım yatmadan önce iyi gidiyor Benimle birlikte babası da içiyor Sağlıklı olsun da kilosu önemli değil bencede
Bu karışım bebeğe kilo aldırıyor mu ben onları yiyorum ama ayrı ayrı karışım daha mı iyi acaba

Güzel haberleriniz gelsin inşallah bol bol sütün olsun bebişin de emsin büyüsün

Bu karışım bebeğe kilo aldırıyor mu ben onları yiyorum ama ayrı ayrı karışım daha mı iyi acaba
Evet aldırır canım. Ben milkshake gibi yapıyorum öyle içmek hoşuma gidiyor. İstersen balı süte karıştırıp, muzu ayrı da yiyebilirsin.
Kaşar da bebeğe kilo aldırıyormuş peynir olarak sabahları onu yiyorum. Çok sağlıklı beslendiğim söylenemez çalıştığım için ama hiç değilse böyle şeylere dikkat ediyorum kilosu normal gidiyor :)

Bebeme bugün bimden aldıklarım buarada bir sürü hamile vardı şok oldum görünce 6 tane hamile ve erkekler vardı bekleyen Eki Görüntüle 2941783
Ayyyyy unuttum bime gitmeyi fotiyi görünce aklıma geldi şimdi yagmalamistir herkes orayı puuuuu bana
Ne güzel şeyler almissin canım

Ayyyyy unuttum bime gitmeyi fotiyi görünce aklıma geldi şimdi yagmalamistir herkes orayı puuuuu bana
Ne güzel şeyler almissin canım
Bence bir git ben gidip geri verdim dandik zıbın takımını resmen 20 cm gibiydi yerine müslim yine aldım ve şuan yıkadım müslim leri makinaya atıp çok güzel gerçekten ,birde çoraplar hep organik ve kalın kışlık içi havlulu onlara bak kutu kutu getirmiş çalışanlar halen vardı 3 4 kutu . 3 tanesi 9 lira çorapların ve güzel

Teşekkür ederim ayrı ayrı yemek yerrine böyle deneyeceğim sağlıklı kiloları olsun hepimizin bebislerinin

Kızlar gaz sancıları için kiraz çekirdekli yastık kullanan oldu mu, işe yarıyor mu?

Özellikle çorap patik bere için gitmek istiyordum bakıcam birazdan gidipmuslinde güzel alayım diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…