Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Boyun kilon ne kac beden aldin cnm baska renkleru var mi link verir misin
1.63 boy,69 kiloyum canım.M beden aldım.Ama satıcı alt farklı üst farklı beden de gönderio talep edersen.Baska rengi yok trendyolda.Fotografta uçuk pembe gorunuo ama çok tatlı bı ekru renk gelio

Ben kamudayim canım o yüzden mecbur doğum izni bitince işe döneceğim
Aynen nasıl rahat ediyorsan oyle yap isyerim evime aracla bes dk kendi aracimla gidip geliyorum bende kalabalık yerde olsam ve dolmus vs kullansam virüsten dolayı hemen izne ayrilirdim
Hakkımızda hayırlısı artık
Gereksiz bence. Zeka kartlarından al. Aktivite saati yapar önüne koyarsın izler.
Aynen heves kırmak istemem ama bencede gereksiz kızıma aldım toplasan 10 kere üzerinde durmamistir
Eki Görüntüle 2941527 @Merve şöyle bir resmimiz olmasınmı teysesi gel bir daha düşün bunu sen
fildeki yüz ifadesinin yanlız ulen çoluk çocuğa oyuncak olduk ne hale geldik der gibi niye mutsuz yaaa bunun ifadesi

Merve bebişi nasıl yıkayacaksın küvetsiz? Küvetimizi birine vermiştik. Çok kalabalık oluyo evde, varlığından hiç hoşlanmıyorum. Leğen desen geniş bir leğenim de yok. Kucakta vs yıkayan var sanırım, bir çözüm bulsam hiç almak istemiyorum. Ayaklanınca kullanılmıyor zaten.

Leğenim var canım Topiğe kapak fotosu olsa koycaktım. elimde tutar yıkarım ben file sevmiyorum.

Benim icin dua eder misiniz kanamam oldu agrim cok yok aMa ara ara girmeye basladi doktor yola cikmami istemedi bir progestan igne yaptirdim yarim saatte ne oldu anlayamdm cok korkuorm daha 33deyiz
İnşallah bişey olmadan sağsalim hayırlısı olur

Benim icin dua eder misiniz kanamam oldu agrim cok yok aMa ara ara girmeye basladi doktor yola cikmami istemedi bir progestan igne yaptirdim yarim saatte ne oldu anlayamdm cok korkuorm daha 33deyiz
Canım geçmiş olsun dualarım seninle ve bebeğinle inşallah her şey yolundadır geçen hafta bende de lekelenme şeklinde oldu normal karşılanıyor..

Geçmiş olsun bişey olmaz inşallah stres yapma kendine benimde ara ara kanamalarım oluyo şükür ki sonra takip altında normale dönüyoruz. Kanama çoğalmadıgı sürece sıkıntı olmuyor inşallah ağrında geçer Allah yardımcın olsun

Çok geçmiş olsun dualarım seninle.

Korkma canım bir şeycik olmayacak inşallah.

Panik yapma canım.Belki de rahim ağzı yumuşamaya başladı kendini hazirlio.Doktorum bana o haftalarda söylemişti.Leke olursa korkma rahim agzin yumuşamaya basliodur doğuma hazırlanıodur diye.Olacak diye bişey yok olmayabilir ama olursa korkma demişti.Biseycik olmicak sen strese girip kendini hirpalama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…