Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Oyle mi o zaman eleyeyim bunu da ayyy keske gidip gorme sansim olsa ya
Kalın battaniye alacaksan ozdilekten alsana canım onlar sıcacık tutuyor
Birde ebebekte magazada gördüm dün polar tarzı yumus yumus battaniyelrr vardı onlara da bakabilirsin

Kalın battaniye alacaksan ozdilekten alsana canım onlar sıcacık tutuyor
Birde ebebekte magazada gördüm dün polar tarzı yumus yumus battaniyelrr vardı onlara da bakabilirsin
Ebebekteki nohut battaniyeler mi canim yeni modeller mi gelmis karacaninkiler nasil baktin mi hic cnm

Gayet güzel iade etme bence

Ponponlular evde iş görebilir nohut gibi kalınlığı. Ama peluş gibi büyük battaniye de lazım.

File ben almadım. Kullanmayacağım. Zaten çitilenmiyo döne döne yıkanıyo camaşırlar makinede rahat dönsünler. Deformasyonu engelleyemez. Su gören pamuk kumaş mecbur eskiyecek. Yutmaz makine diye düşünüyorum. Minik babet çorapları hiç yutmadı. Yutabilirse de afiyet olsun.

merve gördüm şimdi googledan ana kucağını kuşum.Yok ben almicak bundan.Sallanmaya alismasin 40 indan sonra da odayı ayırmayı planliorum.

Ponponlu benim paylastigim gibi mi yoksa nohut battaniyeler var her yerde satiliyor onlar mi canim
Ben benzer kalınlıkta buldum. Ama nohutun kadifeliği daha iyi sarabilir.

Bi de şu battaniye çok güzel bu tarz da olabilir. Penyeler dursun ama penyeler de lazım.

Aaa evet bu cok guzelmis begendigin olursa paylas merve burda ya ben battaniyede takildim kaldim

2 Muslin 1pike 1Ince triko 1penye 1Pazen 1tane de esimin yun bebe battaniyesi var canim
Bende de 2 penye 2 pazen var. Yeter diye düşünüyorum. 1 tanesi temiz hep bebek çantasında hazır bulunsa. Kalan 3ü evde kullansam. Dıştan da nohut ve kalın battaniye evde duruma göre. 2si de birbirine denk biribirinin yedeği olur diye düşünüyorum. Kalın trikolarım var. Kadife gibi bi örme battaniyem olacak onu en dışa sararım diyorum büyük peluş yerine.

Şimdi sen bence 2 3 penye ekle. Kalın battaniyelerden de ekle. Hatta bu attıklarımı direkt al Sondaki ikiden birini seç. Ikisine gerek yok. 1 tane büyük battaniye yeter bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…