Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bende de 2 penye 2 pazen var. Yeter diye düşünüyorum. 1 tanesi temiz hep bebek çantasında hazır bulunsa. Kalan 3ü evde kullansam. Dıştan da nohut ve kalın battaniye evde duruma göre. 2si de birbirine denk biribirinin yedeği olur diye düşünüyorum. Kalın trikolarım var. Kadife gibi bi örme battaniyem olacak onu en dışa sararım diyorum büyük peluş yerine.

Şimdi sen bence 2 3 penye ekle. Kalın battaniyelerden de ekle. Hatta bu attıklarımı direkt al 🤪 Sondaki ikiden birini seç. Ikisine gerek yok. 1 tane büyük battaniye yeter bence.

Ayy tamam canim cok iyi oldu🙋‍♀️ bbakiyordum bu tarzlara ama ne kadar olsa iyi olur falsn bilmiyordum n11 kuponlarimla alayim daha da battaniye demeyeyim😅

Ayy tamam canim cok iyi oldu🙋‍♀️ bbakiyordum bu tarzlara ama ne kadar olsa iyi olur falsn bilmiyordum n11 kuponlarimla alayim daha da battaniye demeyeyim😅
Bunlar 2 3 de penye ekle ama bak o da lazım. Bunlar dıştan kullanılacaklar. Her kalınlıkta battaniyeye ihtiyacımımız var her sıcaklıkta hava için.

20210812_220639.jpg

20210928_093900.jpg

20211014_191109.jpg

IMG-20211014-WA0013.jpg

Bal benim battaniye varlığım. Bir müslini daha var fotodakilere ek. Nohutun tek fotosu yokmus onu karışık attım. 🤣🤣
M Masalzade

Bunlar 2 3 de penye ekle ama bak o da lazım. Bunlar dıştan kullanılacaklar. Her kalınlıkta battaniyeye ihtiyacımımız var her sıcaklıkta hava için.
Bir tane hastane cikis setinde penye battaniye olacak 1 tane de pazen veya penye alirim yine😇

Ay canim gecmis olsun ne diyecegimi bilemedim 😔saticiya sordum indirime girecek mi bklm kasim indirimlerini beklrm blki bu gidisle korkuorm ben almdn anne ben geliyorum artik diydcek diye🙈daha etiketlr kesilck yiknck hazirlnck onun icin de annemi bekliyorum 2hafta sonra anca gelecek
Insan hevesinin kirilmasina uzuluyor daha cok. Oldu artik genel olarak guzel ama o parcasi cigerimi dağladı accik 🤣🤣Evet belki indirime girebilir black friday vs var ya. Kasima ne kaldi surada, sabretsin prenses 🤭
Organik ya dikişler de organik olmuş 🤣🤣
Evet biraz tuzlu olmuş da sağlık olsun 🤗
😆 Aynen dikisleri bile gelisi guzel cok dogal, organik 🤣🤣🤣

En çok içten penye pazen kullanacaz ya en kirlenecek onlar. Benim 4 tane işte birbirinin yedeği olarak. Sen de kendince bi ayar çek canım.
Aynen bana fikir oldu soylediklerin ben yedek kismini hic dusunmemistim ama cantada olmali muhakkak mesela sagolasin cnm 🙂🙋‍♀️

Şu üsttekileri ben ördüm çok kalın ama büyük gözenekli oldular. Anca bebek arabası üstüne rüzgarlık olarak atarım. Başka işe yaramazlar 🤣
En azindan elinden gelmis de yapmisin ben en son ortaokula giderken duz orgu ogrenmeye calisiyordum😁😁😁ayaklrna falan ortersin her turlu ise yarar sert bir yere yatirmak istemessin altina yayarsin falan

Insan hevesinin kirilmasina uzuluyor daha cok. Oldu artik genel olarak guzel ama o parcasi cigerimi dağladı accik 🤣🤣Evet belki indirime girebilir black friday vs var ya. Kasima ne kaldi surada, sabretsin prenses 🤭

😆 Aynen dikisleri bile gelisi guzel cok dogal, organik 🤣🤣🤣
Bir yerde hepimizin basina gwliyor cok da sey yapmamak lazim cikacagi vadmis diyelim🤪ikinci icin saklarsin sen de zaten 1ay anca giyecek

En azindan elinden gelmis de yapmisin ben en son ortaokula giderken duz orgu ogrenmeye calisiyordum😁😁😁ayaklrna falan ortersin her turlu ise yarar sert bir yere yatirmak istemessin altina yayarsin falan
Sen de battaniye alışverişini tamamlayınca topluca bi at bakalım sonuç nasıl olacak. 🤗

Hastanedeyim ben kizlar.
Dün sabah geldik, acilmam yoktu.. fitil gibi bir sey koydular. Anca bu saate biraz kasilmalarim başladı.
Merak edenlere hemen soyleyeyim cunku ben cok merak ediyordum nasil diye 🤪 Su an icin sadece belimde adet sancisi gibi bir sanci var. Ara ara gidip geliyor. Dayanilmayacak bir sey degil. Su an icin tabi, ilerleyince ne olur bilemem. 😅
Bakalim bekliyoruz. 🤗

Kızlar bende bu arada ebeveyn kontrollü 3 tekerlekli bisikletlere bakıyorm. Kullanışlı mı sizce? Sıfırlar uçmuş alırı pahalı ama 2.eller uygun bir iki tane beğendik. Kullanan var mı aranızda

Bir yerde hepimizin basina gwliyor cok da sey yapmamak lazim cikacagi vadmis diyelim🤪ikinci icin saklarsin sen de zaten 1ay anca giyecek
Aynen oyle nasip 😁
Birinci dogsun da ikinciye Allah kerim 🤭
Bu dogum tecrubeme gore ikinciyi dogurur muyum dogurmazmiyim karar verecegim 🤣

Hastanedeyim ben kizlar.
Dün sabah geldik, acilmam yoktu.. fitil gibi bir sey koydular. Anca bu saate biraz kasilmalarim başladı.
Merak edenlere hemen soyleyeyim cunku ben cok merak ediyordum nasil diye 🤪 Su an icin sadece belimde adet sancisi gibi bir sanci var. Ara ara gidip geliyor. Dayanilmayacak bir sey degil. Su an icin tabi, ilerleyince ne olur bilemem. 😅
Bakalim bekliyoruz. 🤗
Wooowww hayırlısı olsun bitanemmmmm😍😍😍😍bebiş gelio o zamanın.Ayyyyy sancı nasıl bişey sonra uzun uzun anlat bize deee.Guzel haberlerinizi beklioruzzz.Sanirim topicigimizin ilk yavruşu geliooooo😍😍😍

X