Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
kızlar aranızda çocuğun çamaşırlarını yıkamak için file alan varmı?
Ben e bebekten aldım canım.3 gündür onunla yikiorum herşeyi memnunum.Deterjanimi da ordan aldım baby me.Kizlardan biri leke çıkarma özelliği var dedi diye tercih etmiştim.Suan leke yok tabi.Ama doğduktan sonra da kullanırım diye aldım.Kokusunu begenmemistim ama yıkayınca koku değişti.Mis gibi bişey oldu

v
file benim hiç aklıma bile gelmemişti bugüne kadar ama bir arkadaş eski yülden yaptığını söylemiş mantıklı geldi, deterjan olarak dalin yenidoğan aldım canım, bu hafta kalan bir kaç eksiğimi tamamlayıp yıkama işine başlıcam

Kızlar lcw da mavi bebek havlusu 25 liraya düşmüş
Aslında vardı almayacaktım ama
Oglumdan kalma sanki sertlesmis geldi kac senelik
Daynamadim aldım
İhtiyaci olam varsa baksin

Kizlar uyku arkadasi almayi dusunuyor musunuz? Uykuya geciste ve oda ayirmarda kolaylik saglayacagini dusunuyorum. Fisher price in su samuru digerlerinden dahai yi geldi. Yeni takibe basladim onerisi olan ve dustugu son fiyati bilen yardimci olabilir mi

Bende aldım file e bebekten çorap eldiven şapka ve önlük için kullandım küçük parçalar diye . Ama evet eski tül olayıda mantıklı

Genelde yumusak oluyorlar, tuylu, pelus vb seyleri, oyuncaklari yatakta hic sevmiyorum, kizimin alerji degerleri yuksek oglanlarda da hic denemeyi bu nedenle dusunmuyorum. Ama belki muslin uyku arkadaslari var onlar gibi birseyler olabilir.

Diger yandan oda ayirmak icin aylarca da beklemiyorum eve geldikten sonra 7.gunde odalarina gonderiyorum, kamerayi kuruyorum sabaha kadar 2 saatte bir gidip besliyorum boylece adaptasyon kolay oluyor.

ilk oğlumda aldım ama alışmadı, tülbentime daha cok alıştı ama ona bile bağımlı olmadı, zaten bi süre sonra onsuz uyuyamayacağı için emziği bırakmak igib zorluk çekiyorlar,

uykuya geçiş için senin kokunu alacağı birşey kullanabilirsin, yeğenim anne kokusuna sinmiş bebek battaniyesi ile uyuyor o olmadığında ya da makşnada yıkandığı gün epey zorluk çekiyor.

Kızlar bu yatak hakkında n dusunuosunuz?Salonda dursa diye düşündüm.

Eklentiler

• 31qV+cPj7qL._AC_SY780_.jpg
    9,8 KB · Görüntüleme: 90
  • 31qV+cPj7qL._AC_SY780_ (1).jpg
    9,8 KB · Görüntüleme: 84
  • 8681049216106_5.webp
    419,8 KB · Görüntüleme: 32
Bu ponponlu olan battaniyeler isitir mi cocugu sizce ?penye battaniye aldim kayinvalidem bu kisin hic ise yaramaz dedi aldigim penye de pembeli oLan 90liraya almistim %100 pamuk iade edeyim mi hevesim kacti resmen ayy bu battaniye hic anladigim birsey degil

Eklentiler

• 20211027_200714.jpg
    120 KB · Görüntüleme: 84
  • Screenshot_20211027-201138_n11com.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 91
Ben de hiç anlamiorum battaniyeden kuzum.Hastane çıkışında penye var o yüzden penye almicam.4 kat muslinim var 5 6 tane bi tane de well soft trikom var.Biraz küçük ama dokusu çok güzel kaliteli bisey.Bak atım sana belki beğenirsin.

Eklentiler

• Screenshot_2021-10-27-21-00-53-549_trendyol.com.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 80
Ponponlu battaniyeleri önermiyor tecrübeli anneler. Bebek ağzına alıyormuş. Hatta hiçbir kıyafetinde ağzına alabileceği kadar küçük süslemeler olmasın deniyor

Gormustum bunu nette canim agir mi yorgan tarzi mi ben de begeniyorum bunlari ama gidip gorme sansim olmadigi icin bakiyorum kararsizlik yasiyorum hep esimin bebeklik yun battaniyesi varmis daha gormesem de hicbirsey yokmus yeni gibiymis bir tane kalin o olacak sence penye battaniye nasil aldigim

Ponponlu battaniyeleri önermiyor tecrübeli anneler. Bebek ağzına alıyormuş. Hatta hiçbir kıyafetinde ağzına alabileceği kadar küçük süslemeler olmasın deniyor
Oyle mi o zaman eleyeyim bunu da ayyy keske gidip gorme sansim olsa ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…