Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Evet bunun gibi Daha kalın da boğar gibi. Ebebekten nohut battaniye almıştım. Yengem onlar iyi değil pamuklu al dedi ben de ilk gebeliğim olduğu için şu an çok anlamıyorum açıkçası
Her kalınlıkta battaniye lazım valla hepsinin yeri ayrı zaten içe penye filan kullancaz polyesterler çocuğa değmeyecek ama dıştan ısıtacak.

Merve ya bu battaniyelerin polyester olmasi falan cok onemli mi sen cocuk yerinde calistim demistin penyeler tamam pamuklu da bu tarzlar da polyester
Mecbur bunları alıyoruz içine penye kullanacaz. Polyester olmaları bir şey ifade etmiyor. Sweat alırken içi pamuklu gibi olanlar var ya heh o pamuk değil mesela şardon deniyor polyester püskürtülmesiyle olan bir şey. Asla öyle almayacaz mesela.

Şardonlu neymiş deyip duruyordum yaa aydınlandım sayende peki şu çift iplik mi ne o ne biliyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…