Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Sizede sıcacık günler diliyorum hemşehrim. Çanakkale de rüzgarlarıyla meşhur. Geldiğim ilk 3 sene sürekli hasta olmuştum. Yaz güzel ama buralarda. Yolun düşerse beklerim.
Cok teşekkür ederim canım benim tabi bu kadar soğuk yerden oralarinda poyrazı alışmak zordur , sende aynı şekilde memleketine gelirsen bende beklerim .

Evet bunun gibi Daha kalın da boğar gibi. Ebebekten nohut battaniye almıştım. Yengem onlar iyi değil pamuklu al dedi ben de ilk gebeliğim olduğu için şu an çok anlamıyorum açıkçası
Aynen ozdilek tavsiye ederim kızıma almıştım yillardir kullaniriz hem sıcacık tutuyor hem kaliteli rengi bile solmadi
Polar bebekler için sağlıklı değilmiş öyle diyorlar
Kıyafet açısından sağlıklı değil ama battaniye olarak sicacik tutar

Geldi. Kumaşı çok güzel ranforce nevresim kumaşı. Ve çift kat olduğu için rüzgarda filan da savrulmaz fazla müslinler gibi. Eki Görüntüle 2939873
Merve bu puset ortusunun taban kismi kemeri kapatmis gorunuyor. Bebitoyu nasil bagliycaz ortu varken? Kemeri baglamadan asla kullanmayin cok tehlikeli, zaten solucan gibi kivriliyorlar pit diye kayar duserler allah korusun. Daha gecen hafta arkadasimin bebisi durdugu yerde surune surune dustu

Tesekkur ederim canim ❤
Genelde sakin bi insandir, konu kendisi olsa da panik yapmaz, olumlu dusunur ama kafasina takar. Mesela bi yeri agrisa neden buram agriyor diye gidip gelip 2-3 kez bana sorar
Cani tatli

Duydugunu varsaydim
Erkekler genel olarak böyledir. Annem hastayken her işini yapardı babam ölüyorum diye kıvranırdı. Bir de benim ölmemi istiyorsunuz diye acıtasyon yapardı
Biz de sıcak bir yerdeyiz. Daha kısa kolluları kaldıramadık. Lohusa gibi terliyim sürekli. Her şeyin ortası iyi bence.

Kemeri çıkaracak yerleri var kesilmemiş gelmişti bu ilk takıp deneyişim. Yıkadıktan sonra ayarladım kemeri geçirdim canım. Tabi ki kemersiz kullanılmamalı. O yüzden minicikken bile astronot tulumunu giydirecem battaniyeye dolamak yerine.

Kizimdan kalma pembe pusetı ablam kumas alıp kapladı herseyi el emeği puset örtüsünü kundak battaniyemizi de dikti güzel bir geridonusum oldu

Eklentiler

• 1635236434286848123978.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 113
  • 16352365224981590518184.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 116
O satıcı her renge farklı fiyat koyuyo galiba ben alırken öyleydi. Diğer renklerine filan da bi bak bakalım.
Bunların minderlileri var bi de. Gerek var mı ki mindere içi yeterince yumuşak ve korumalı zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…