Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Pp olanlsr fAlan var hangisini tavsiye edersin ?Ebebekten mi almistin aventi

Pp olanlsr fAlan var hangisini tavsiye edersin ?Ebebekten mi almistin aventi
Geçmiş zaman hatırlamıyorum nerden aldığımı da
İçeriği iyi olanlardan olur yani şuan zaten biberona gerek bile yok doğsun emme durumuna göre alınır

Bana da cok geldi ilk hsla kulagima cok gelio amz bakiyorum bakiyorum cok dz uygunz yok
Cok uygun ya
Kızlar dün avm ye gittim
Uzun zamqn sonra
E bebek bile şaka gibiydi fiyatlar
Bir bebe pntolonu 90 liraydı
Bilac ay icinde aşırı artmış hersey
Ayrıca ben begendim takımı

Hastanede gerek yok mu biberona ya da ilk 1hafta emmezse falan
Bnce gerek yok napıp edip memeyi tutturmalısın zaten sorun olursa hastanede hemşireler verir mama biberonla vermiyorlar ki şırıngayla o da extrem durumda yani
Yine de senin tercihin tabi

Suavinex alcam ben gerekirse. Burda tecrübeli anneler önerdi. Düşüncelerini önemsediğim kişiler.

kızlar kıyafet yıkama ütüleme işine kaçıncı haftada başladınız, kaçıncı haftada çantanızı hazırladınız ben bugün tam 31+0 ım önümüzdeki hafta başlasammı yoksa erken mi ki geç mi kaldım ki bilemedim

Bu hafta 30.haftamdayım, geçen hafta yıkadım ütüledim kıyafetlerini :) Benimkileri de bu hafta sonu yıkayıp ütüleyip çantayı hazırlarım. Sende hazırla bence tam zamanı

Bu hafta 30.haftamdayım, geçen hafta yıkadım ütüledim kıyafetlerini :) Benimkileri de bu hafta sonu yıkayıp ütüleyip çantayı hazırlarım. Sende hazırla bence tam zamanı
ah üstümdeki şu rahatlığı bir atabilsem sanki başkası gelip yapacak bu işleri, birde sabah 8 akşam 7 çalııyorum ne ara yetişcek acaba gerçi babaannesi ve halası olmasa ben çocuğa kıyafet bile almamıştım2 haftaya kadar onlar aldıda kurtuldum şükür

Ben dün başladım canım.Surune sürüne yapiorum.Tavsiyem çok agirlasmadan yap derim.Ben yerleri tirmaliorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…