Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlaaar PatPat tan aldığım tulum geldi göründüğünden çok daha güzel ve pofuduk😍 merak edenler vardı hatırlayıp etiketleyemedim, 21,45₺ dışında herhangi bir ücret ödemedim bu arada. Bu fiyata bunu aldığıma inanamıyorum😂Eki Görüntüle 2938579
Kuzu ben de altta kargo ücretsiz ve vergi 0 yazıyor ama yukarda nakliye ücreti 96 yazıyor. Sende de bu şekilde mi çıkmıştı

Eklentiler

• F649D879-5033-4FF2-963A-4D239763270A.jpeg
    F649D879-5033-4FF2-963A-4D239763270A.jpeg
    68,2 KB · Görüntüleme: 58
kızlar kıyafet yıkama ütüleme işine kaçıncı haftada başladınız, kaçıncı haftada çantanızı hazırladınız ben bugün tam 31+0 ım önümüzdeki hafta başlasammı yoksa erken mi ki geç mi kaldım ki bilemedim:KK51:
Ben yıkama işlerini bugün tamamladım ama ütülemeye henüz geçmedim. Biraz daha bekleyeyim diyorum. Önce hastane çantasına koyacaklarımı ütülerim, sonra diğerlerini

Geçmiş olsun. Benim eşim bugün hafif rahatsız bütün gün yatay ama ben hergün yamuluyorul, noolmuş yani. Erkek mimilleti.
Tesekkur ederim canim ❤
Genelde sakin bi insandir, konu kendisi olsa da panik yapmaz, olumlu dusunur ama kafasina takar. Mesela bi yeri agrisa neden buram agriyor diye gidip gelip 2-3 kez bana sorar 🤣
Cani tatli 😆

Duyuyo mu bakalım evren beni 🤣🤣
Duydugunu varsaydim 😁😁😁

Bu set 210tl cik organik diye geciyor 10lu takim iyi mi kizlar🙋‍♀️🙈
Valla bence fiyati uygun. Benim organik diye aldiklarim pahaliydi.
Organik hastane cikisi deyince tuylerim diken diken oluyor. Yedigim kazigi göstereyim hemen.
Aldigim takim bu, 450ye aldim. Screenshot_20211025-201832_Trendyol.jpg

Dikise bakar misiniz.. 🥲 Urun Anneme gitti onun da gozleri iyi gormuyor. Çok guzel dedi bana 😂😂
Takim bana ulasinca sok oldum. E iade de edemedim haliyle.
Bir de 1 parcasini eksik yollamis. Kamerada annemle sayiyoruz sayiyoruz 9 parca. Eldivenleri 2 parca diye sayarsak 10 oluyor. 😆😆😆 Sonra iletisime gectim de eksik olani yolladilar.
Bir tek bu parcasinin dikisi boyleydi ama cok uzuldum yani. Kestim dikislerden birazcik duzeldi.

Screenshot_20211025-201945_WhatsApp.jpg

Aklımda başka marka vardı ama mesajını görünce senden influence oldum bu sefer🤣 Araştırdık güzel bir arabaymış hakikaten bugün sipariş verdik tenkyuu 😍
Ay hadi hayırlı olsun. Ben çok memnum kaldım daha şimdiden. Tecrübeli arkadaşım da bize geldiğinde 10 aylık çocuğunu oturtup baktı kullanımına, aşırı beğendim dedi. Ben alırken böyle travellar yoktu dedi. İlk çocuğunda aldığını kullanıyor da hâlâ. Önce travel bir model almış, çok ağır ve katlansa bile çok yer kaplıyormuş. Bunun nasıl katlandığını falan görünce bayıldı. Bir de hem pusetinde hem kendi koltuğunda ekstra ayak örtücü aparatları görünce ona da hayran kaldı. Soğuğu kesmek şart olduğu için bizim kaldığımız yerde 😁

Mecbur bunları alıyoruz içine penye kullanacaz. Polyester olmaları bir şey ifade etmiyor. Sweat alırken içi pamuklu gibi olanlar var ya heh o pamuk değil mesela şardon deniyor polyester püskürtülmesiyle olan bir şey. Asla öyle almayacaz mesela.
Puset ortulerin geldi mi nasil kumaslri hosuna gitti mi

Ay hadi hayırlı olsun. Ben çok memnum kaldım daha şimdiden. Tecrübeli arkadaşım da bize geldiğinde 10 aylık çocuğunu oturtup baktı kullanımına, aşırı beğendim dedi. Ben alırken böyle travellar yoktu dedi. İlk çocuğunda aldığını kullanıyor da hâlâ. Önce travel bir model almış, çok ağır ve katlansa bile çok yer kaplıyormuş. Bunun nasıl katlandığını falan görünce bayıldı. Bir de hem pusetinde hem kendi koltuğunda ekstra ayak örtücü aparatları görünce ona da hayran kaldı. Soğuğu kesmek şart olduğu için bizim kaldığımız yerde 😁
Evet baya da kullanışlı görünüyor doların artışı fiyatları uçurmadan kaptık, geride kalanlara bol şans😁

Organik hastane cikisi deyince tuylerim diken diken oluyor. Yedigim kazigi göstereyim hemen.
Aldigim takim bu, 450ye aldim.Eki Görüntüle 2939858

Dikise bakar misiniz.. 🥲 Urun Anneme gitti onun da gozleri iyi gormuyor. Çok guzel dedi bana 😂😂
Bir de 1 parcasini eksik yollamis. Kamerada annemle sayiyoruz sayiyoruz 9 parca. Eldivenleri 2 parca diye sayarsak 10 oluyor. 😆😆😆 Sonra iletisime gectim de eksik olani yolladilar.
Bir tek bu parcasinin dikisi boyleydi ama cok uzuldum yani. Kestim dikislerden birazcik duzeldi.

Eki Görüntüle 2939859
Ay canim gecmis olsun ne diyecegimi bilemedim 😔saticiya sordum indirime girecek mi bklm kasim indirimlerini beklrm blki bu gidisle korkuorm ben almdn anne ben geliyorum artik diydcek diye🙈daha etiketlr kesilck yiknck hazirlnck onun icin de annemi bekliyorum 2hafta sonra anca gelecek

Aldigim takim bu, 450ye aldim.Eki Görüntüle 2939858

Eki Görüntüle 2939859
Organik ya dikişler de organik olmuş 🤣🤣
Evet biraz tuzlu olmuş da sağlık olsun 🤗

Kuzu ben de altta kargo ücretsiz ve vergi 0 yazıyor ama yukarda nakliye ücreti 96 yazıyor. Sende de bu şekilde mi çıkmıştı
Aaa yok bende yazmıyordu ya da dikkat mi etmedim acaba 🤷🏼‍♀️ Ama ödeme yapıldıktan sonra tekrar bir ücret alınacağını düşünmüyorum, toplamda ödeyeceğim 69₺

Ben yıkama işlerini bugün tamamladım ama ütülemeye henüz geçmedim. Biraz daha bekleyeyim diyorum. Önce hastane çantasına koyacaklarımı ütülerim, sonra diğerlerini
Benimde bir iki eksiğim kaldı bu hafta tamamlayip baslicam yavastan

Ayy bende erzurumluyum. Allah yardımcınız olsun. Şu an Çanakkale'de yaşıyoruz kar yağınca yuppi oluyoruz. Ablamlar orda bıkmış durumdalar kar dan. Hatta bugün konuştum kar yağıyor dedi😬
Allah razı olsun hemşehrim 🤣 darısı sıcak memleketlerde bize nasip olsun inşallah ama bu sene bayağı soğuk olacak belli bugün kar yağmış pencereden bakmadığım için göremedim ama durumlarında paylaşanlar sayesinde gördüm . ne güzel Çanakkale nin sıcağı ve güzelliği sizi sarsın inşallah 🥰

Allah razı olsun hemşehrim 🤣 darısı sıcak memleketlerde bize nasip olsun inşallah ama bu sene bayağı soğuk olacak belli bugün kar yağmış pencereden bakmadığım için göremedim ama durumlarında paylaşanlar sayesinde gördüm . ne güzel Çanakkale nin sıcağı ve güzelliği sizi sarsın inşallah 🥰
Sizede sıcacık günler diliyorum hemşehrim. Çanakkale de rüzgarlarıyla meşhur. Geldiğim ilk 3 sene sürekli hasta olmuştum. Yaz güzel ama buralarda. Yolun düşerse beklerim.

X