Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar çok beğendim , kayınvalidem almış ☺️ Allah'tan almamışım düşünüyordum
IMG_20211024_232317.jpg

Güle güle kullanın.
Aynen, maşallah ne kayınvalideler var. 🧿 Benimkide tüp bebek tedavisi görürken eşime "Boşuna uğraşmayın, onun çocuğu olmaz. Yaşı var" demiş. Ömrü yetmedi hamile kaldığıma 🤷🏻‍♀️
Çenelerini tutmazlar ama sorsan gelinler kötü 🙄

Anlamsız bir savaşa giriyorlar. Oğullarını paylaşamıyorlar.
Ama iyi kayınvalidelerde varmış iste M Mevsim hep bahar gibi. Bize denk gelmedi 🙂
Bizimki paylaşmaya biraz biraz (9 yıllık evliyim) alıştı ama sürekli para muhabbeti yapmasından gına geldi artık. Maddi durumumuz iyi, onlardan herhangi bir beklentimiz olmadığı gibi büyük alışverişleri, faturaları da bizde. Ona rağmen en ufak bir şeyimiz gözüne batıyor ona ne oluyorsa... Kendi paramla kendi eşime aldığım hediyeye bile laf eden bir şahıs..

Güle güle kullanın.
Aynen, maşallah ne kayınvalideler var. 🧿 Benimkide tüp bebek tedavisi görürken eşime "Boşuna uğraşmayın, onun çocuğu olmaz. Yaşı var" demiş. Ömrü yetmedi hamile kaldığıma 🤷🏻‍♀️
Vicdansız ve haya edepten yoksun insanlar başka bişey değil . Rabbim sizleri mutlu mesut eylesin yuvanizda ,bende çok şey yaşadım yakın çevrem biliyor ama şuan ne çok samimi ne de kötüyüm ,eşimin annesi diye saygılıyım o kadar . Kendi torunları bugün annem kendi annem hediyeleri getirdi kayınvalidem ve eşim şok oldu burada bilinçli paylaşmiyorum ki bu ne kadar fazla vs yanlış algılanmasını istemiyorum ama görünen köy klavuz istemiyor,ilk torunları her iki tarafında ve annem her anne gibi evladına çok düşkün o yüzden bir şeyden belki 10 tane var . Hani bi zahmet bu kadarını da kv yapsın ☺️ 🙏🏻 burada bulunan arklarin hepsi herşeyin en güzeline layıksıniz evlatlarınız ile ,çok teşekkür ederim teyzeleri . B BirGunesDoguyor

Avent biberon alacaktim ama artik yurtdisindan gelmiyor elind olanlari satiyor saticilar diye yazdi biri bu konuda bilgisi olan var mi veya anne memesine en yakin baska hangisi var ki merve merve sen bi tane onermistin telefondaki fotolari flasa attim dun o onerdigin neydi anne bebesine yakin mi

Yatağımizi kurduk kızlar.Bayildimmmmm. @Calcifer canım çok teşekkür ederim.Kraftlarin arasındaki farkı sormuştum cevaplamistin.Muhtesem kaliteli ve güzel bi park yatağımiz varrr ❤️😍😍😍
sana da mışıl mışıl uykular diliyorum :) güle güle güzel günlerde sağlıkla kullansın inşallah. ben de kraft calipso kullandım oğlumda. işi bitince kaldırdım. sonra kardeşimin bebeği oldu ona verdim. o şimdi tekrar bana yolladı ben ikinciye kullanıcam :KK70: demem o ki sağlam yatak :KK66: hatta benim oğlum 3,5 yaşına kadar onda yattı. ben alt açmasını hiç kullanmadım sadece. dönenceyi de pek kullanmadım diyebilirim.

Avent biberon alacaktim ama artik yurtdisindan gelmiyor elind olanlari satiyor saticilar diye yazdi biri bu konuda bilgisi olan var mi veya anne memesine en yakin baska hangisi var ki merve merve sen bi tane onermistin telefondaki fotolari flasa attim dun o onerdigin neydi anne bebesine yakin mi
Bn oğlumda aventten hiç memnun kalmamıştım iki yıkamada yazıları silinmişti mama hazırlayamıyordum
Valla şu wee bebedor eski markalar hepsinden iyi çıktı
Bi de cam almayın alırken Bn şoklama yaparken kırdım bunda akıllandım almam

Son düzenleme:
Bn oğlumda aventten hiç memnun kalmamıştım iki yıkamada yazıları silinmişti mama hazırlayamıyordum
Valla şu wee bebedor eski markalar hepsinden iyi çıktı
Bi de cam almayın alırken Bn şoklama yaparken kırdım bunda akıllandım almam
Bende memnun kalmamıştim. Kızım tutmamisti avent biberonu. Ama bu markayı asla kotulemiyorum kalitesi güzeldi. Belki de benim kız öyleydi. Asla mememden başka hiçbir şeyi kabul etmiyordu. Öğüdü hep bende başka biberon denedim onunda almayinca pes ettim. İns bu bıdık alır tekrar deniycem ama başka biberonla🤭

X