Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Şimdi size bi tüyo vercem. E vitamini kapsülü alın. 32. Haftadan itibaren günde bir kere meme uçlarına sürün. Meme ucu yarası olmaz. Ben denedim. Görümceme söyledim, o da denedi. İkimiz de hiç yara sorunu yaşamadık.

Doktorum krem yazdı onu kullanıyorum. Doğru emzirilirse yara olmaz diyorlar belki siz doğru emzirebilmissinizdir. Benim uclar kocaman ona da güveniyorum biraz.

Doktorum krem yazdı onu kullanıyorum. Doğru emzirilirse yara olmaz diyorlar belki siz doğru emzirebilmissinizdir. Benim uclar kocaman ona da güveniyorum biraz.
Özellikle ilk emzirme de dediklerini devam edersen hiç bişi olmaz
O kahverengi kısmı ağıza verdin mi iş bitti bi de makas şekli değil de C şekli tuttun mu iş bitti i. Bn oğlumda ne krem sürdüm ne bişey yaptım akışına bıraktım tek sorunum kimse demedi çocuk bi memeyi emince diğerini boşalt bol miktarda mastit oldum kafam gibi şişerdi antibiyotik iğne yerdim sağarlardı gelirdim ama bu sefer inşallah ona da fırsat vermicem

Ben de öyle biliyorum bakacaz bakalım.

Doğru emzirsen de hassasiyet illa ki oluyor. Hadi ben tecrübeliydim, görümcem tecrübesizdi. İsteyen deneyebilir. 32. Haftayı yanlış yazmışım, 36 dan itibaren de olur.

İsim olarak yazar mısınız tam ne almamız gerekiyor?

Kızlar merhabalar. Belki önceden konuşulmuştur çok gerileri okuyamadım. Biberon ve emzik konusunda tercihiniz hangi marka oldu? Avent ve chicco yu önerdiler ama ben çok kararsız kaldım

ben lonsinoh aldım o platik, bir tane de cam avent aldım
ilk bebektede böyle yapmıştım.
Bu set 210tl cik organik diye geciyor 10lu takim iyi mi kizlar

5 aşağı 5 yukarı fiyatları böyle ama daha uyguna modellerde vardı
battaniyeli.

cuma günü tetnaz aşısı oldum,
bugün hem kol ağrım var hemde aşırı midem bulanıyor bi türlü geçmedi
gidip gelip kuru ekmek yiyorum biraz rhaatlasın diye

cuma ağrım yoktu, cumartesi de ağrı olmadı
bu yüzden hiç aklıma bile gelmedi
bu sabah başladı hem ağrı hem bulantı.
inşallah yarına gider, içim dışım kuru ekmek oldu
sanki çok zayıfım da bi de ekmek yiyorum ha bire.

Şimdi tut yine rahatlatır. Ben ağrımadan buz tutmuştum

Şimdi tut yine rahatlatır. Ben ağrımadan buz tutmuştum

gidem de bi deniyem
ilk cocukta iki kere aşı vuruldum , hiç hatırlamıyorum anacım
iki tane aşı olduğumu da sağlık ocağı karnesinde öğrendim
beynim sıfırlanmış gibi

Benimde 1.ve 2. tetanoz aşıları o günde değil de 2 gün sonra hep başladı . Çok geçmiş olsun ama ben yapacak bişey bulamamıştım

Benimde 1.ve 2. tetanoz aşıları o günde değil de 2 gün sonra hep başladı . Çok geçmiş olsun ama ben yapacak bişey bulamamıştım

çok teşekkür ederim canım, demek ki sonradan geliiyyy ağrı
ilk hamilelikte 2 kere vulmuşsun, sağlık ocağı bunda 1 tane vurulman yeterli dedi
o da ağrı ve bulantı yaptı.

Benim ağrı yapmamıştı ama hemşire Ağırırsa buz koy ve parol içebilirsin demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…