Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar merhabalar. Belki önceden konuşulmuştur çok gerileri okuyamadım. Biberon ve emzik konusunda tercihiniz hangi marka oldu? Avent ve chicco yu önerdiler ama ben çok kararsız kaldım
Ben ikisini de nuk aldım
Nukun alıştırma bardağı diye geçen bir biberonu var, onun cam olanını aldım. Meme reddi yaşanmıyormuş onunla.
Her halükarda ilk aylarda meme dışında bir şey vermeyi düşünmüyorum ama her ihtimale karşı aldım. Olmadı ek gıdaya başladığında veririm diye

Yatağımizi kurduk kızlar.Bayildimmmmm. @Calcifer canım çok teşekkür ederim.Kraftlarin arasındaki farkı sormuştum cevaplamistin.Muhtesem kaliteli ve güzel bi park yatağımiz varrr
Sağlıklı mutlu huzurlu günlerde kullanın inşallah internet sitesinden mi aldınız ne kadara almıştınız

Ben normalde tuzlu yiyen bir insanim ama tansiyonum hep abartisiz 9 a 6 - 10 a 6 çikardi. 37. Haftaya kadar da oyleydi. Azalttim tuzu hemen.

Gectigimiz hafta basinda birden zipladi.. Baya bi bas agrim vardi ama surekli 3-4 gunde bir olctugum icin tansiyondan suphelenmemistim. Ertesi gun hastaneye kontrole gittik orda 15 kusur cikinca anlam kazandi bas agrisi

Benim esim hep oyle daima iyi dusunur sinir oluyorum bazen. Aslinda ben panik bi insanim beni dengeliyor, iyi oluyor ama bu kadari da fazla geldi bu sabah. Küstüm ben de
Bebisim gayet iyi cok sukur. Kalp atisi, herseyi yerinde. Baya uzun sure incelediler ultrasonda o kadar surunce korktum ama sonuc olarak cok sukur

Deseydin gelmisken doğurayım bence yeter

Ya sorma zaten dogumhane cantasini yanima aldim. Dogurup döneceğimden cok emindim
Kedilerimle vedalastim insallah anne saglikla geri gelicek birkac gun sonra diye ama bikac saat sonra geri dondu anne

Vallahi hamilelik boyunca ilk defa bir an once dogursam da kurtulsam diye dusunmeye basladim son bir haftadir.. zorlanmaya basladim.

Yerler onları Ben şimdiden zorlanıyorum ya

Kızlar merhabalar. Belki önceden konuşulmuştur çok gerileri okuyamadım. Biberon ve emzik konusunda tercihiniz hangi marka oldu? Avent ve chicco yu önerdiler ama ben çok kararsız kaldım
Biberon Lansinoh aldım emzik Philips avent aldım

Bunun hangi rengini ve hangi beden almaliyim sizce

Eklentiler

• Screenshot_20211024-173014_Hepsiburada.jpg
    98,1 KB · Görüntüleme: 76
  • Screenshot_20211024-172929_n11com.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 86
Bu set 210tl cik organik diye geciyor 10lu takim iyi mi kizlar

Eklentiler

• 20211023_195251.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 88
  • 20211023_195315.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 71
  • 20211023_195251.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 90
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…