Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Gunaydin,
Sıkıntılı bir gece gecirdim kizlar. Basim agriyor ve tansiyonum oynayip duruyor.
Gece 15 e 10 du tansiyonum. Ki benim tansiyonum hep 9 a 6 maksimum 10 a 7 falandir.

Durdu durdu son haftada nerden cikti bu boyle
Haber verdin mi bunu doktoruna. Ya da git hasyaneye. Bana tansiyonun çıkarsa hemen gel dediler taa ne zaman.

Bunları köpürtnek için çok şampuan lazım gibi geliyo. Ben 40ı Çıkana kadar poposu dışında şampuan kullanmadım. Bu keseleri de elime geçirip koltuk siliyorum, çok memnunym
Koltuk silmek Iyiymis mantikli elden kaymaz normal bez gibi.
once bi deneyeyim olmazsa alirim sunger tarzi bir sey artik. Yoksa ev dolup tasiyor. En sonunda gina geliyor atiyorum sonra da vicdan azabi cekiyorum israf diye
Havlu linki pls ben aldım çok kalitesiz çıktı sizinki güzel duruyor
Canim yurt disinda yasiyorum. Amazon sitesinden aldim.

Sorsan minimalizmin öncülerindendim bebeden sonra bana bir haller oldu sen böyle yazınca müslinler gözüme batar şimdi benim sabahlık da elendi hırka tamamdır

Gunaydin,
Sıkıntılı bir gece gecirdim kizlar. Basim agriyor ve tansiyonum oynayip duruyor.
Gece 15 e 10 du tansiyonum. Ki benim tansiyonum hep 9 a 6 maksimum 10 a 7 falandir.

Durdu durdu son haftada nerden cikti bu boyle
Geçmiş olsun canım tansiyon önemli doktoruna danıştın mı?

Haber verdin mi bunu doktoruna. Ya da git hasyaneye. Bana tansiyonun çıkarsa hemen gel dediler taa ne zaman.
Gecen gun gittigimde de basim agriyordu ben hic tansiyina yormadim. Cunku hep dusuktur benim tansiyonum. Olctuler 15 cikti yine.
Doktor Nts ve tansiyon aletine baglatti oyle olunca. 30 dakika icinde 12 lere dustu dinlenince. Ama o bile benim icin yuksek.

Evde olc devam ederse gel dedi.
O gunden sonra yukselmedi bi dun gece yukseldi iste. Yine basim agriyinca hemen olctum baktim 15.
Eger bugun de devam ederse acile gidecegim artık. Suan olctum 12-7 ama o bile yuksek geliyor cunku bunyem alisik degil.

Benim de hep düşüktür. Biraz uzan bakalım dediğin gibi tekrar çıktığında direkt git mutlaka.

Teşekkür ederim bilgiler için baktım YouTube girip benim bütcem o kadar yok maalesef

Bende başka bir takım aldım heyecanla bekliyorum güle güle kullansın yavru

Kızlar telsiz önerisi istiyorum sizden fiyatları uygun olanlardan. Benim baktıklarımdaki yorumlardan emin olamadım yaa

İkinci bebeği bekleyen tecrübeli anneler! Kızımdan kalan bazı kıyafetler sararmış nasıl çıkar fikri olan var mı? Zararlı kimyasal olmadan nasıl çıkaracağım bilmiyorum.
Ben iki kere yikamayi goze aldim, birinci yikamada mecbur leke cikaici ve cift durulama yaptirdim.
Sonra bi raund da kimyasalsiz olan ile yikadim, o lekeler zor.
Karbonatli suda bekletebilirsiniz aklima gelen tek alternatif bu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…