Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kullanışlımı ben daha almadım ya sizin aldığınızda fiyatı ne kadar dı birde puseti var mıydı ekstra olarak mı aldınız puseti
Puseti yok. 1400 civarıydı bu ara 1500 civarı sanırım. Puset ayrı aldık. Puset oto koltuğu olarak arabada sabit kalır bunu ayrı kullanırız diye düşündüm.
Bizim arabamız yok ben pratikliğe önem verdim. Tam yatabiliyo kendim de alıp toplu taşıma kullanabilirim diye kabin tipi aldım. Travel sistemler benim tek kullanabileceğim şeyler değil.

Bi kac kez yıkayabilirsin bebek deterjanıyla ☹

Önce keke çıkarıcıyla yıka
Sonra kısa program bebe deterjanıyla yap

Beyaz sabunlu sicak suda biraz ovalayip bekletip yikarsan yuksek ihtimal cikar
Teşekkür ederim cevaplar için. O zaman önce beyaz sabunlu suda bekletirim. Çıkmazsa mecburen leke çıkarıcı. O arada da birkaç kere yıkanmış olur zaten.

Teşekkür ederim pek anlamıyorum travel sistem falan bakıcaz

Ben de daha çantamı hazırlamadim kızlar.Bugun ve yarın çanta hazirlicam.Yikama ütüleme de yapmadım.Hic de halim yok ama yapmam lazım.Bi iki parça eksiğim kaldı onlar da kargoda.

Teşekkür ederim pek anlamıyorum travel sistem falan bakıcaz
Kanz XGo Plus, yani benimki travel sistem ama ağır değil, katlanması çok rahat ayrıca epey küçülüyor katlandığında. Kendisi de çok ağır değil ama sağlam.
Puseti üstünde geliyor. Pusetinde de arabanın kendisinde de ekstra ayak koruyucu aparatları var, soğuğu kessin diye.

Tekerlek bağlantıları çelik, plastik değil yani çok sağlam. Araba kendi koltuğuyla iki taraflı da kullanılabiliyor. Puseti takarsan sadece anneye dönük kullanılıyor.

YouTube 'a markanın adını tam yaz, ayrıntılı anlatan satıcılar var.

Ben 3600'e aldım. Şimdi de çok değişmemiştir diye düşünüyorum.

Ben ilk zamanlar şampuansız yıkayacağım

Ayyy inanmiorummm çok guzelll ve aşırı uygun.Ben de bakicam hemengüle güle kullansın minnoshhh.

Çok guzel bebisin kullansın ins linkini atarmisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…