Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Banyo için sünger yerine bunlar daha hijyenik ve kullanışlı diyorlaar siz ne düşünüyorsunuz?
Ya da para tuzağı mı bunlar düz lif kullanıp geçmek mi lazım ya of cehalet beni kandırmak çok kolay
Ilk zamanlar bebegin tenine sadece eliniz degsin diyorlar. Ellerimizle kopuklemeliymisiz. Hatta gun asiri yikarken her seferinde kopuklemek dogru degilmis, sampuani haftada bir kullanin diyorlar3.aydan sonra falan da ebebekteki organik sungerlerden alirim diye dusunuyorum yumusacik onlar da

Aynı durumdayım kuzum.Ben zaten 5 buçuk aylığa kadar aralıksız kustum ve kilo verdim.Sonrasinda kusmam azaldı ama hiç bitmedi.Simdi de son sürat geri döndü.Araliksiz bulantı,tiksinti iki günde bir kusma
Benim üçüncü bu, hepsi de bulantılı geçti ama 7. Ayda bulantı ilk kez oluyor şimdi bi de başka sıkıntılar da var haliyle, çok zorlanıyorum.
Benim 5 haftadan baslayim 22de hafifledi ama haftalardır tekrar nuks etti gunde en az 2kez kusuyorum iatahsizlik +tukuruk salgisida cabasi az once bi posta agladim sinirden
O tükürük salgısı çok fena, elimde poşetle gezip tükürüyodum bi ara.
Ben cok berbat durumdayim oglumda 3 yasinda ve dogum olmadan lahusa depresyonuna girdim bile. Sizin cinsiyet nedir? kiz bebeklerinde tek bu kadar bulanti kusma goruyorum
Kızım olacak evet. Ama benim bir kızım daha var, son aylarda bulantım olmamıştı. Doğuma yakın birkaç kere oldu ama o da açılma olduğunda falan oluyor. Ki bu kadar bulanmamıştı.
InsAllah vallahi tek temennimiz o bir an once gitsijvkilolar
Kilo en son derdim. Al ver alıştım zaten, az boğazını tut, bol bol emzir gidiyor zaten.
Hazırlıkları tamamladım. O pamuklardan aldım. Ana kucağı otomatik sallanan salıncak model gibi aldım. Ahşap beşik aldım anneyanı ama kocaman.
O pamukları 7 yıldır kullanıyorum, çok memnunum. Ana kucağı acele etmedim, hemen kullanılmaz diye. Ben de büyük anne yanı beşik istiyorum. Daha almadım evet
Bunları köpürtnek için çok şampuan lazım gibi geliyo. Ben 40ı Çıkana kadar poposu dışında şampuan kullanmadım. Bu keseleri de elime geçirip koltuk siliyorum, çok memnunym

Havlu linki pls ben aldım çok kalitesiz çıktı sizinki güzel duruyor

İkinci bebeği bekleyen tecrübeli anneler! Kızımdan kalan bazı kıyafetler sararmış nasıl çıkar fikri olan var mı? Zararlı kimyasal olmadan nasıl çıkaracağım bilmiyorum.

İkinci bebeği bekleyen tecrübeli anneler! Kızımdan kalan bazı kıyafetler sararmış nasıl çıkar fikri olan var mı? Zararlı kimyasal olmadan nasıl çıkaracağım bilmiyorum.
Bi kac kez yıkayabilirsin bebek deterjanıyla ☹

Önce keke çıkarıcıyla yıka
Sonra kısa program bebe deterjanıyla yap

Beyaz sabunlu sicak suda biraz ovalayip bekletip yikarsan yuksek ihtimal cikar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…