Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kesinlikle katılıyorum. Zorunlu hallerde elbette yapılmalı ama gördüğüm kadarıyla kolaya kaçmaya dönmüş iş. Ayni kaygıları ben de taşıyorum.
Haftaya kadar inse de gereksiz gerilmesem bari
bilemedim, ben yine aynı doktorum gidiyorum
ilkinde güzel bi doğum oldu bak şimdi daha iyi olacak diye gaz veriyor bana.
Benim doktor gitmeseydi keşke hayirlisi artik napim diretecegim tabii mutlaka, gerekirse rapor isteyeceğim.

Benim hala pijama gecelik sorunsalim devam edio ya.Bebege aldığım herşey çok içime sindi ama kendime ne begenebildim ne beğendiğimin bedeni içime sindi.Birazdan aldığım iki taneyi atarım size kızlar.

Biri bebek arabası mı dedi

Merve burayı okudukça yeni şeyler de alası geliyo insanın youtube izleyerek bi liste yaptım ama sen de listeni paylaşabilir misin?
Ben çok listeler yaptım attım. Ama şu an hepsi tamam diye elimde yok. Ilk listemi bulayım sana bi dk.

Çok zor okunuyo ama idare et Takıldığın yerde sor.

Ben de burayı okudukca wallahi bı liste daha ekledim listeme.Al al doyamadi gözüm ya.Aklim hala alamadiklarimdaya kızlar penye olmayan emzirme sütyeni tavsiyelerine ihtiyacım var.

Ben de burayı okudukca wallahi bı liste daha ekledim listeme.Al al doyamadi gözüm ya.Aklim hala alamadiklarimdaya kızlar penye olmayan emzirme sütyeni tavsiyelerine ihtiyacım var.
Ya ben daha ne kadar övecem şu vaykikileri bilemiyorum. Atacaklar beni reklam diye forumdan. Git dene bak al ısrar ediyorum.

Ya ben daha ne kadar övecem şu vaykikileri bilemiyorum. Atacaklar beni reklam diye forumdan. Git dene bak al ısrar ediyorum.
Ay kuşum ben mall of İstanbul'a yakınım orda da hicbisi bırakmıolar ya ne beden ne model.Hersey hep tükenmiş.Gecen bı bakım dedim incecik penyelerdi.Yarin bı daha bakım olmadı.Bi eşofman takım beğendim doğuma giderken giyerim diye.O da yok stokta mecbur internetten alicam.Ordan alınca da beden problemi oluo ay kafayı yicem kendime alamadım içime sine ya.

Eklentiler

• l_20211-s1gr77z8-rnf_a.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 101
  • l_20211-s1gr77z8-rnf_a2.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 89
  • l_20211-s1gr77z8-rnf_a1.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 99
Şuna gerek var mı yani sence gerçekten?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…