Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Sen küçük şehir Bnm de küçük sayılır canımmm meydana gitmek araçla 1 saat bile sürüyor trafikle düşün o kadar küçük sen alma tmm bn alım napim bakınım yalnız puset yok ayna bakıyorum puseti de kasımın ilk haftası alcam bakim

Zaten acil bi durum olsa benim eşiö kesin kayınvalidemi de yanıma koyar
Biz tek gidemeyiz bi süre arabada
Pusetten çıkınca başlarız ana oğul gezmelerimize

Büyük doğarsa erken bırakır herhslde puseti

Ayrıca artık alsana ne bekliyorsun
Benim bile artık her şeyim hazır sayılır
Dün son siparişleri de verdim

Ooo sen 3 kişilik gezmeler yapcen
Bnm öyle olmaz bn oğluşum yanımda ya kimseye gerek kalmıyor
Eşim şehir dışında gelsin gidip alcaz seçtim alıcağım modeli netten almaya karşı görecekmiş illa ki
Karta o kadar yüklenmişiz ki 2 çocuk odası ıvır zıvır anca ilk hafta rahatlar öyle alcaz

Bizimki de her şeyi internetten alır
En uygunu bulma hastalığı var
Dün bezi almadı mesela benim bulduğum yerdrn
O en uygun yeri bulup alacakmış

Gerçi bana da öyle niri lazımdı
Yoksa 2 yakamız bi araya gelmezdi
Batardık 2 dkda

Ben 26. Haftamdayım daha dogru düzgün bisey almadım
Kendime pijamadir vs
Bebege besik
Bikac hastane cikisi kiyafet filan o kadar
Gec kalmıyorum degil mi
Cok erken gibi geliyor
30. Haftadan sonra baslasam gec mi kalırım
Bence geç olur yavaştan başlayabilirsin, rahat rahat alırsın acele etmeden

Bu markanın kalitesi güzel alanlar da var, bende aldım :)

Bnmki netten almayı hiç anlamaz beceremez ne desem görerek al diyor valla dün bebeğe avize şipariş verdim gelince şok yaşayacak bak bu model aldım nasıl

Eklentiler

• DEF7BBBF-CD6E-46D2-9C61-A51EC9567024.png
    211,8 KB · Görüntüleme: 35
Haha bize de link at ben de henuz almadim islak mendil bez vs int den alirim diye

Haha bize de link at ben de henuz almadim islak mendil bez vs int den alirim diye
Sen istanbuldasın anpa gross var orda bezler çok uygun
Bn prima premium care aldım dışarda indirimli 99₺ ordan 85₺ aldım
Islak mendil de ebebek baby me ve prima pure aldım

Bence abartı değil, dantelsiz bulmak da mucize gibi bir sey hakikaten yalnız soyle bsy var, ben ilk bu markanin baska modelinden siparis vermistim, o kadar inceydi ki, cok fazla ic gosteriyordu, geri gonderdim. Belki bu model oyle çıkmaz bilmiyorum, sadece marka ayni. Gule gule kullan insallah gonlune gore olur

Sen istanbuldasın anpa gross var orda bezler çok uygun
Bn prima premium care aldım dışarda indirimli 99₺ ordan 85₺ aldım
Islak mendil de ebebek baby me ve prima pure aldım
Internetten siparis verilmiyormu cnm o market. Ben simdi baktim da molfix yenidogan bez ve islak mendil hosuma gitti ama deneme amacli olablr:)

Bnmki netten almayı hiç anlamaz beceremez ne desem görerek al diyor valla dün bebeğe avize şipariş verdim gelince şok yaşayacak bak bu model aldım nasıl
Şıkmış gerçekten
Güle güle kullanın
Ben şeye karar verdim ya
Sleepy bionaturalin doğum paketini alacağım
1 ve 2 numara var içinde
Sonra duruma göre yenisini sipariş ederiz diye
Hangisi kullanılır bilmiyorum çünkü
Bi de yine bionaturalin 960 yapraklı ıslak mendil setini alacağım
Sadece en uygun nerde bilmiyorum
O işe eşim bakacak
Bulunca yazarım

Bu arada ben lohusa geceliği/pijaması filan almadım
Düz pijama geceliğin büyük bedenini aldım
İkisi de önden düğmeli

Ben bunu ilk kez duydum, ornek bi link alabilir miyim acabaaa tam bsy kalmadi diyorum, hic duymadığım bsy çıkıyor

Ben bunu ilk kez duydum, ornek bi link alabilir miyim acabaaa tam bsy kalmadi diyorum, hic duymadığım bsy çıkıyor
Hemen atıyorum görselli attım net anlaşılıyor demek istediğim

Eklentiler

• 0D00329F-5302-4D8C-9A52-AFF7F7AFFA29.png
    420,3 KB · Görüntüleme: 77
Puseti araba koltuğu olarak kullanacak arkadaşların dikkatine kızlar teknik olarak pusetler arabada kullanılıyor, ama güvenlik olarak yeterli değil. Allah korusun bir çarpışma anında bebeğinizi yeterince korumayabilir. Yanında oturmayacaksaniz asla pusete bebeği bağlayıp bırakmayın. Eğer sık sık araba kullanacaksanız adac testinden geçmiş, kaliteli bir araba koltuğu alın. Evlatlarımızın sağlığı her şeyden önemli sonuçta

Ebebekteki omuz ve ter bezinden alan var mi acaba guzeller mi

Ağız bezi olanları mı diyorsun ki. Ben 20li olan paketten aldım, gayet memnunum. Başka yerden alınmış olanlarda var çünkü. E bebektekinin penyesi gayet iyi. Genişçe bebekler de çok küçük. Bir kısmını ayırdım ter bezi bir kısmını ağız bezi olarak ayırdım.

Ben bebek arabası ile birlikte aldım. 4baby idi. 700 civarı bir fiyata aldım ikisini birlikte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…