Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben 26. Haftamdayım daha dogru düzgün bisey almadım
Kendime pijamadir vs
Bebege besik
Bikac hastane cikisi kiyafet filan o kadar
Gec kalmıyorum degil mi
Cok erken gibi geliyor
30. Haftadan sonra baslasam gec mi kalırım

bende lcw dan siyah takımı sepete attım uzun zamandır bekliyor ama alıp almama konusunda kararsızım
şu an 46-48 arası beden giyiyorum, doğuma 3 ay var o zamana kadar korkum 50 beden olma ihtimali
bu modelin en büyüğü o zamana kadar bana olmaz gibi geliyor

Kendime pijamadir vs
Bebege besik
Gec kalmıyorum degil mi
Cok erken gibi geliyor
30dan sonra geç. 32 34de her şey hazır olmalı. Yavaş yavaş alışverişi hizlandırın.

D7952847-F8B5-4F6E-A258-08E25963BC01.jpeg Bebeme bunu aldım en son yicem🥰

Kendime pijamadir vs
Bebege besik
Gec kalmıyorum degil mi
Cok erken gibi geliyor

ben 24cü haftadayım, aklıma bi kaç şey koyuyorum
gerçekten indirime giriyorsa alıyorum.
çünkü ülkemizde sabit bi fiyat yok her ay çıkıyor :)

28 de bi atak yapim zaman😂
Bi eminönu yapsam iyi olacak agirlasmadan iyice 😂
Yap yap. 28den sonra kasılması filan olan var topikte. Nstye erken girenler oldu. Kasılmalarla hala uğraşanlar var. Her an her şey olabilir. Dün doktorum 28 haftalık bi bebe dogurttu.

Ben kalabalık sevmeyen biriyim 🤣
Ondan hep erteliyorum
Ama dediginiz dogru bian once hal yola koymak lazim

benimde öyle az ve öz,
marka model belirliyorum, o an fiyatlarına bakıyorum nerde en uygun
sonra ara ara kontrol ediyorum güzel indirim yakalarsam alıyorum :)

Yap yap. 28den sonra kasılması filan olan var topikte. Nstye erken girenler oldu. Kasılmalarla hala uğraşanlar var. Her an her şey olabilir. Dün doktorum 28 haftalık bi bebe dogurttu.
Oyyy Allah korusun
Benim bu ara pek dr a da uğradığım yok🙈

Lohusa gecelikler konuşulmuş ben de bunu aldım trendyoldan lohusahamile sayfasından. Daha gelmedi umarım güzel çıkar. İlk ve muhtemelen tek çocuğum olacak içimde kalmasın az süslü olsun diye aldım. Eve dönünce kollarının danteli kesersem düz oluyor zaten. Hem fotoluk hem günlük model isteyenlere seçenek olabilir. Bir de milla dan penye pijama takımı aldım gömlek tipi 90 lira yeri gayet güzel geldi.

Eklentiler

• 2A3CF1F9-36CC-4A63-9DEC-599C9A3FBE6C.png
    2A3CF1F9-36CC-4A63-9DEC-599C9A3FBE6C.png
    480,2 KB · Görüntüleme: 89
bende lcw dan siyah takımı sepete attım uzun zamandır bekliyor ama alıp almama konusunda kararsızım
şu an 46-48 arası beden giyiyorum, doğuma 3 ay var o zamana kadar korkum 50 beden olma ihtimali
bu modelin en büyüğü o zamana kadar bana olmaz gibi geliyor
Olur bnce 3xl bile vardı bn 44 giyiyorum şuan 2xl aldım ama baya bol yani bilerek bol aldım kumaşı da esnek sıkan kumaş değil

Şimdi puset alanlar arabada da koltuk olarak kullanılacak ya arabaya tersten bağlanıyor biliyorsunuz onu görmek için ayna aldınız mı alan varsa görüş nasıp güzel mi nette okudum bazı aynalarda bulanıklık varmış da alan varsa ona bakim dedim giggles giggles tam sana göre bi konu bak 🤣🤣🙈

Şimdi puset alanlar arabada da koltuk olarak kullanılacak ya arabaya tersten bağlanıyor biliyorsunuz onu görmek için ayna aldınız mı alan varsa görüş nasıp güzel mi nette okudum bazı aynalarda bulanıklık varmış da alan varsa ona bakim dedim giggles giggles tam sana göre bi konu bak 🤣🤣🙈
Araç kullanmıyorum arka koltuğa terfi edicez mecbur şöfor yanından😂aslında hiç istemiyorum ama aksırır tıksırır aniden bişey olur arabayı sağa çekene kadar aklım gider benim🙄

Valla ben hiç baş başa arabada gideceğimizi düşünmedim 😂

Araç kullanmıyorum arka koltuğa terfi edicez mecbur şöfor yanından😂aslında hiç istemiyorum ama aksırır tıksırır aniden bişey olur arabayı sağa çekene kadar aklım gider benim🙄
Valla ben hiç baş başa arabada gideceğimizi düşünmedim 😂
Oldu da gitmek zorunda kaldınız
Bn direk uzun yolculuğa çıkcam diyormuşum🙈kısa mesafe giderim ya sürekli eşimi bekleyemem eşim yanındayken de öne oturmaya düşünüyorum 🤣🤣

Oldu da gitmek zorunda kaldınız
Bn direk uzun yolculuğa çıkcam diyormuşum🙈kısa mesafe giderim ya sürekli eşimi bekleyemem eşim yanındayken de öne oturmaya düşünüyorum 🤣🤣
Kısa mesafeyi arabasıyla yürürüz
İlk kez küçük yerde yaşamak işime yaradı
Burda yürünmeyen uzaklık yok 😂

Bi planım yok bu konuda o yüzden
Çok kısa mesafeyse 5 10 dk gibi görmesem de olur ne yapayım
Acil durum anında filan yani 🤷‍♀️

X