Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben tabiii kiii kendiminkini önerecem.

Ikedakiler yaylanıyo gibi sadece onları mı diyosun?

Hayal ettiğim gibi olmadı kullanamadım henüz emzirme köşemi. :KK70: yatakta döne döne takılıyoruz 20 gündür :KK70: büyüdükçe geçeceğim herhalde koltuğa.

Araç kullanmıyorum arka koltuğa terfi edicez mecbur şöfor yanından😂aslında hiç istemiyorum ama aksırır tıksırır aniden bişey olur arabayı sağa çekene kadar aklım gider benim🙄

ben ilk cocukta 4 yaşına kadar arka koltuktaydım sonra alıştıra alıştıra öne terfi ettim
neden bilmiyorum ama en az 3 yaşına kadar şoför değilsek bence onunla olmalıyız gibi geliyor bana

Ben 26. Haftamdayım daha dogru düzgün bisey almadım
Kendime pijamadir vs
Bebege besik
Bikac hastane cikisi kiyafet filan o kadar
Gec kalmıyorum degil mi
Cok erken gibi geliyor
30. Haftadan sonra baslasam gec mi kalırım
En azından karar vermeli, kendince bir liste oluşturmalısın. Ne alayım, nerden alayım düşünmesi bile baya zaman alıyor.
İdil baby çok beğeniyorum. Hepsi çok güzel. Güle güle giysin inşallah.
Oldu da gitmek zorunda kaldınız
Bn direk uzun yolculuğa çıkcam diyormuşum🙈kısa mesafe giderim ya sürekli eşimi bekleyemem eşim yanındayken de öne oturmaya düşünüyorum 🤣🤣
Ne tatlı hayaller, öne oturmak 😂😂

Kızlar lohusa gecelik almamıştım annemin ısrarıyla sipariş veriyorum şimdi😁😁size de atım görüşleriniz önemli💓🥰bunlar takım değil ben takımladim.Gecelik ekru renk olan olacak.
Çok güellermiş. Hele de sabahlığın ayağa kadar uzun olması hoşuma gitti. Ben gecelik giyersem odanın dışına çıktığımda boydan sabahlık giymek isterim tesettür açısından. Link atabiliyor musun şu sabahlığı?

Kızlar beğendim bı gecelik verdim sipariş.Gelsin eğer hoşuma giderse siyahını da sipariş edicem.

Eklentiler

• 2_org_zoom (5).jpg
    2_org_zoom (5).jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 114
  • 1_org_zoom (10).jpg
    1_org_zoom (10).jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 94
  • 4_org_zoom (1).jpg
    4_org_zoom (1).jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 88
  • 3_org_zoom (1).jpg
    3_org_zoom (1).jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 102
Çok güellermiş. Hele de sabahlığın ayağa kadar uzun olması hoşuma gitti. Ben gecelik giyersem odanın dışına çıktığımda boydan sabahlık giymek isterim tesettür açısından. Link atabiliyor musun şu sabahlığı?
Effortt 2052ep Lohusa Gecelik Takımı kuzum bu sitede buldum.Sayfayi bulamadım şimdi.Zaten iki tane uzun sabahlık vardı bı bak istersen🌸

Ağız bezi olanları mı diyorsun ki. Ben 20li olan paketten aldım, gayet memnunum. Başka yerden alınmış olanlarda var çünkü. E bebektekinin penyesi gayet iyi. Genişçe bebekler de çok küçük. Bir kısmını ayırdım ter bezi bir kısmını ağız bezi olarak ayırdım.
Yok canim ayri satiliyor

Eklentiler

• Screenshot_20211019-113351_Trendyol.jpg
    Screenshot_20211019-113351_Trendyol.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 95
  • Screenshot_20211019-113345_Trendyol.jpg
    Screenshot_20211019-113345_Trendyol.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 91
Bu islak mendilinden alan var mi icerigi temiz mi acaba

Eklentiler

• 20211019_112848.jpg
    20211019_112848.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 107

Canım tarzına uygun mu bilmiyorum ama buna da bakabilirsin, ben bunun grisini aldım. Boyu tesettür için ideal, zaten o sebeple tercih ettim. Kumaşı da yumuşak

Bu islak mendilinden alan var mi icerigi temiz mi acaba
Almadıysan bunlara bakabilirsin

Göğüs ucunuz eğer küçükse slikon göğüs ucu alın derim ben bu altaçma minderleri bana gereksiz geliyo marketlerde tek kullanımlıklardan alabilirsin, biberonların hazır olsun emzik mutlaka vermelisin emme güdüsünü arttırır şimdilik aklıma gelenler bunlar ama abartmayın bakın tırnak makası burun adaptörü bunlar şart bebek yağı olsun ateş ölçeriniz olsun bebek kulakçöpü olsun gerekiyor şimdilik aklımda bunlar☺️

Almadıysan bunlara bakabilirsin
Almadim cnm n11 de indirimini gordum de buradan size sorayim dedim tesekkurler🥰

X