Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ortu guzelmis indirimli mi aldin ne kadara aldin?Bir de bizi su mustela nin avakadolusu,sadesi falan bu konuda aydinlatir misin bilgin varsa
Ekstra bir indirimim kuponum filan yoktu. Diyatı 2 günde 10 lira arttırmışlar. Ama bu satıcının ürunlerine kesinlikle bak.

Mustela mevzusu da ben avokadoluyu aldım.
Marka temiz içerikli. Içerik değişti filan da duymadım ben. Bi de birisi önerdi burdan kimdi unuttum orijinal mi diye bi programla sorgulama yaptım ki zaten aldığım satıcı da bilindik güvenilirdi.

Ben sampuan ve pisik kremini aldim ama hic icerigine bakmadim nereden anlayacagiz ki biz hatta bugun de losyon ve yagini alacaktim
Wala ben de hiç içerik bakmıyorum kuzum.Hangisinin kokusunu beğendiysem onu aldım.Benim şampuanda favorim kesinlikle Dalin.Saclarimda boya yok kendi rengim ona güvenip bi ara kendime bile Dalin kullandım walaPişik kremimi Chicco aldım o da muhteşem kokuo,sabunlarimizi da Dalin ve jonhsons aldım onlar da muhteşem kokuo.

Ben de almadan saticiya soruyorum o sekilde aliyorum set daha pahaliya gelecekti ayri ayri kupon falan yararlanarak aliyorum sampuani 79.90 pisik kremini 38.90 gibi bir fiyata aldim gelince de programdan bakacagim orijinalligine .

Bebeye dalin mi kullanacaksın?

Doğum iznine ayrılınca artık. Şimdi internetten alabileceklerimi alayım.
Şampuan genel olarak mustela mı aldınız? Sürekli içerik değiştiriyolar, güncelde en iyisi hangisi?
Ben çok araştırdım weleda markaya karar verdim hem şampuan hem pişik kremi

Bende şampuan pişik kremi ve losyonu weleda aldım en temiz içerikli markalardan biri boyutlarına göre fiyatı da çok pahalı değil. Dalin vs lütfen kullanmayın canlar onların içerikleri gerçekten çok kötü

Hanımlar mustela avokadolu saç ve vücut şampuanımdan almıştım indirimden. Hangi programdan sorguladınız orijinalliğini acaba?

Ahahahaha bana cok tanıdık geldi, bu bildigin Benim eşim ama bizde ardından temizligi de kendi yapıyor o açıdan iyi. Ancak biraz sessiz kaldi mi nereye saracak acaba diye düşünüyorum, kisa sure sonra çıkıyor zaten ortaya
Minidolin ve weleda, hemmen bakıyorum
Pişik kremi, bebe yagi, gogus kremi, catlak kremi, yuzey silici, genel cok amacli temizleyici, rollon hep incia aldim ve her urununden de memnun kaldim, şampuan ve losyon bubchen aldim deneme icin, deterjan minoris. Yumusatici kullanmiyorum sayesinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…