Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben de bugun avm ye gidip lcw dreams magazasindan lohusa pijama takimi emzirme atleti ve yuksek bel camasir aldim cok hos begendim ozellikle emzirme atleti cok guzel bence 50 tl ydi,)
Hadi hayırlı olsun. Hangi pijamadan aldın atsana buraya ayol.

Ben de bugun avm ye gidip lcw dreams magazasindan lohusa pijama takimi emzirme atleti ve yuksek bel camasir aldim cok hos begendim ozellikle emzirme atleti cok guzel bence 50 tl ydi,)
Lcw bize sponsor olmalı bu kadar reklamı olmamıştır güle güle kullan

Kızlar lohusa gecelik almamıştım annemin ısrarıyla sipariş veriyorum şimdisize de atım görüşleriniz önemlibunlar takım değil ben takımladim.Gecelik ekru renk olan olacak.

Bence takim olabilecek parcalar degil ama siz begendiyseniz simdiden hayirli olsun.

Fotograf cekimi icin ben de bu tarz bi sabahlik alicam ama gunluk kullanim icin daha cok salaş relax seyler tercih edicem. Belden kusakli, dugmesiz parcalar emzirirken cok rahat oluyor ama sık sık yıkanacağı icin daha basit seyler bakarim.

Bunun kumasi cok guzel kaliteli

Bunun kumasi cok guzel kaliteli
Netten link at bakalım
Bn siyah aldım işte hem sonra giyerim hem lohusalıkta
Seninki bu muydu?

Bu bnmki işte çok severek aldım kumaşı üstünde yok gibi

Yes Bnm şeritler pembiş

Benimki de bu pembe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…