Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim eşim de 24 saat eve alışveriş yapio bişi diyince de tartışma cikio.Butun evi mütemadiyen yenilio.Wala bıktım usandım evin tadilatindan, dekorasyon değişiminden.Milletin karısı yapar bu işleri, kocalarin canı sıkılır bizde de tam tersi.Butun mimari becerilerinin tadına evimiz varıo sağolsun.Artik sakın bişi yapma benim toplicam halim yok dedim de mutfağın değişimini erteledi.Daha 4 yıllık evliyiz ev herhalde 6 7 defa dekorasyon değişimine uğradı

İnternet sitelerinden baktım, 4 model hariç beden kalmamış. Ben l baktım, normalde de pek küçük değil çünkü. Kalıpları nasıl?
Bnm aldığım normal sütyen gibi kalıbı bi tık büyük bn 90B kullanıyorum yine 90B aldım süt dolunca şişiyor anca doldurur hafif boş olsa da sorun olmaz istersen deneyerek al

Tam tersiymiş desene. Çocuk babaya çeksin mi çekmesin mi bilemedim
Bnmkine aman şura değişsin diyince daha yeni aldık der kocamın tabiriyle mutfak dolaplarının yeri değişse bn onu bile yaparım

Benim 5,5 sene oldu bir şeyler kırıldıkça seviniyorum yer açılıyor diye . Sevmiyorum fazlalık evde.
Sadece granit tavalarım değişmek istiyor.
Bn 10 yıllık evliyim bi koca sabit diğer herşey değişti

Hamilelikte koca da fazla gelmeye başladı
kızdırma beni seni de atarım dedim. şu an o hakka sahip olduğumu söylüyorum. Alttan alıyor uğraşmıyor benimle
Bnde hormonlarımı devreye sokarım diyorum aman sakın diyor
Normalde çabuk sinirlenen bi yapım var gebelikte relax olmaya başladım bu halin çok iyi diyor böyle kal

Benim kocam benden daha hamile.Wala bıktırdı beni şimdiden ya.İse donsem da azıcık nefes alsam diorum
Aynı ben işte Hormonlarla da beraber arada cinnet geçiriyorum bana mısın demiyor
Doğum iznine ayrılınca artık. Şimdi internetten alabileceklerimi alayım.
Şampuan genel olarak mustela mı aldınız? Sürekli içerik değiştiriyolar, güncelde en iyisi hangisi?
ben minoris aldım içeriği daha temiz diye

Ne değişikmiş gerçekten. Hadi ufak tefek tadilatlar iyidir de mutfağı yenilemek nedir, 4 yılda

Sonunda kendi temizlese bari. Biz yapınca ardımızı da temizliyoruz sonuçta.

Bende karar veremedim..
1 numara 2-5 kg
2 numara 3-6 kg
Hala düşünüyorum :)
Ben 1 paket 2 numara, bir paket 3 numara aldım. Sleepy natural.

Benim bebeğin iri doğacağı da belli oldu. Direk 3'ten başlarım bakarsın.

Minorisin yorumlarında kötü koktu, bozuldu vs gibi şeyler okudum. Yoksa tam da alacaktım, kuponum varmış. Çok uyguna gelecekti.
Kullanan tanıdıklarım var memnunlar, bozulmasını bilmiyorum ama kötü koku olacağını hiç zannetmiyorum
Tatlı hafif bir papatya kokusu geliyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…