Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Daha önceki mesajlarda eminim konusu geçmiştir de, bebek odasını ne yaptınız?
Montessorilere baktım ama hep sadece yatak olarak satılanları buldum.
Takım olarak güzel aldığınız bir yer var mı?

Bn bunları aldım

Ya ben de bu dolap olanın yeşillisinin takımına bakmıştım Çilekte. Dolap, komidin, yatağı, masa ve taburesi 10500 dediler sanırım. Aslında beğendim ama orada ilgilenen çalışan ben çocuğumu böyle yatakta yatırmam hiç güvenli değil falan dedi modum düştü:)

Bn yere nerdeyse sıfır bazasız aldım yatağı 2 korkuluk 3 kapılı dolap bi tanede anne yanı beşik yatak yan çatılı olan 7 bin küsüre aldık kasımın ilk haftası gelecek tabi baktığım modeller hmn hmn hep aynıydı satıcı neden öyle bişey demiş bilmiyorum neye göre güvenli değilmiş ki zaten doğar doğmaz yatmıcak ki 1 yaşına yakın yatacak

Çileğin modelleri hem güzel hem de kaliteli bizimkide çilekten

Ben de aynı şeyi söyledim. Zaten hemen yatmayacak diye ama huzursuz oldum öyle söylediğinde.
Dediğim takım ekteki gibi. Şifonyeri yok bu görselde. En çok sevdiğim parçası oydu aslında. Kullanışlı geldi bana.

Eklentiler

• 45B3E5FA-2CEB-4AE5-88BC-05596D1DED5C.jpeg
    25,7 KB · Görüntüleme: 58
Daha önceki mesajlarda eminim konusu geçmiştir de, bebek odasını ne yaptınız?
Montessorilere baktım ama hep sadece yatak olarak satılanları buldum.
Takım olarak güzel aldığınız bir yer var mı?
Ben daha dün şu takımı aldım. Üstüne uyku seti de aldım ki döşeği hediye geldi. Nakit toplam 7850 tl ödedik.

Beşik daha sonra genç odası yatağı oluyor. Şöyle ki, beşik kaldrılıp ters çevrilince çalışma masası oluyor, kenarındaki komodin tekli kullanılabiliyor. Beşiğin altından da 80/180 cm ölçülerinde bir karyola çıkıyor. Ona da çocuk 4-5 yaşına geldiğinde (belki de 6), yeni bir yatak alıyorsun, sana oluyor genç odası takımı. Üstelik karyolanın yanından gömme bir karyola daha çıkıyor. Orayı istersen yüklük olarak kullanıyorsun, istersen kardeşi olursa da yatak olarak.

Biz bu ürünü dün ilk kez gördük ve görür görmez vurulduk. Hemen de aldık.

Bu arada bizimkinin markası ve modeli kanz dore bebek odası takımı.

Eklentiler

• Screenshot_20211010-175536.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_20211010-175530.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 50
  • Screenshot_20211010-175524.jpg
    47,9 KB · Görüntüleme: 56
B BitterCikilata
Videosunu buldum. Aslında ekteki gibi yan korkuluklar güvenli değil mi ya?

Eklentiler

• D0284B3B-D1C4-44EF-A3FD-68B502632F46.jpeg
    67,6 KB · Görüntüleme: 60
Ay çok çok çok teşekkür ederiz. Emek verip muhteşem detaylı yazmışsınız. Gerçekten çok çok faydalı bir mesaj oldu hepimize. Size de minnosunuza da sağlıklar hayırlı ömürler diliyoruz. ❣❣❣

Bu da çok güzelmiş
Gerçekten kullanışlı duruyor.
Eşimin sadece yatak montessori olsun muhabbetinden seçenekler çok kısıtlı oluyor yoksa bence böyle çok kullanışlıymış. Uzun süre idare eder gerçekten

Bunu gördüm dolaptaki yeşil yerlere tebeşirle yazı yazılıyordu
Bn onu istemedim abinin toza alerjisi var bunda da olur korkusuna bide temizliğinden valla alıcaksan al 10 gün olcak alalı tam bi ayda geliyor

Istersen dogunca alirsin kararsiz kaldoysan ben de onu dusundum de bazi seyleri dogunca alrm diyorum acil olanlar olsun yeter

B BitterCikilata
Videosunu buldum. Aslında ekteki gibi yan korkuluklar güvenli değil mi ya?

Bn beşik olarak aşağıdakini aldım
Beşikteki korumslığı zaten bebek büyüyünce kırıyor
Yataktaki yeterli geldi bana

Bunu gördüm dolaptaki yeşil yerlere tebeşirle yazı yazılıyordu
Bn onu istemedim abinin toza alerjisi var bunda da olur korkusuna bide temizliğinden valla alıcaksan al 10 gün olcak alalı tam bi ayda geliyor
Ay bebek alerjisi çok zor. Olmaz inşallah:)
1 ay uzun bir süreymiş ama benim vaktim var inşallah yani:)
daha eve boya falan da yapılacak sanırım önce olması daha iyi olur

Ay bebek alerjisi çok zor. Olmaz inşallah:)
1 ay uzun bir süreymiş ama benim vaktim var inşallah yani:)
daha eve boya falan da yapılacak sanırım önce olması daha iyi olur
Evet zor oluyor
Bizde aldık duvar kağıdı filan yapılacak sonra boş olarak beklicez
Diyim ki kullanım yorum yapım Bnm ki gelip kullanana kadar senin doğuma az kalır gelsin resim atarım

Bana kardeşimden gelen bebek odası da çilek marka. Heralde eski sezon.

Eklentiler

• Screenshot_20211011-144148_Chrome.jpg
    99,4 KB · Görüntüleme: 94
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…