Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bnde 2 no aldım prima premium care nin

İstanbulda olan anneler anpa gross market var prima alıcaksanız bn 2 no 60 adet 85₺ ye aldım. Bn toplu alışverişimi ordan yapıyorum genel olarak diğer marketlere göre uygun canped depent gibi XL aldım 38 ₺ dışarıya göre çok uygun bebek deterjanları da aynı şekilde
Diğer markalarda uygundur onlara bakmadım prima kıyaslama yaptım civil de bile indirimli 99.90 ₺ idi

Erken kalkan erken yol alır gidip bebemin totosuna bez alcam çok kalabalığa kalmadan girer çıkarım inşallah
Prima alan annişler kaç no aldınız
1 numara 3-5 kg di sanırım onla başlarım bn

Prima primium care 43 lü 1 paket aldım. Ya kilolu doğar giydiremezsin çok alma dediler. Çok alma kısmını yanlış anlamış olabilirim kaç adet gider ki 1 numaradan.
1 no 43 lü
2 no 60 lı
3 no 96 lı aldım.
Migros’ta 2. Ye %50 indirim var alıp stok yapsam mi diye düşündüm. ama elimde kalır diye de kormuyorum.

Şuan aldıkların yeter bnce doğduktan sonra duruma göre alırsın indirim her zmn oluyor

Oyy masallah
Bezi bile hazir saglicakla gelsin ins
Yalniz bezler biraz fazla olmuş sanki teyzemiz bonkör ama :)
1 numara bezi o kadar uzun zaman kullanamiyoduk sanki
Ben digerlerinde hemen 2 ye gecmistim diye hatirliyorum

Oyy masallah
Bezi bile hazir saglicakla gelsin ins
Yalniz bezler biraz fazla olmuş sanki teyzemiz bonkör ama :)
1 numara bezi o kadar uzun zaman kullanamiyoduk sanki
Ben digerlerinde hemen 2 ye gecmistim diye hatirliyorum
üzerinde 2-5 kg yazıyor ama bende bilmiyorum inan ne kadar gider. Daha büyük boylar da var. Benim ikiz yeğenlerim var. Kardeşim herşeyden fazla fazla almış. Dün eve 1 kamyon dolusu eşya yollamış sağolsun.

üzerinde 2-5 kg yazıyor ama bende bilmiyorum inan ne kadar gider. Daha büyük boylar da var. Benim ikiz yeğenlerim var. Kardeşim herşeyden fazla fazla almış. Dün eve 1 kamyon dolusu eşya yollamış sağolsun.
1 numarayı Max 40 çıkana kadar anca kullanılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…