Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Premium care 1 aldım. Bebeğim erken doğdu premeturesini kullanıyoruz kaç gündür, markette bulamadık sonra prematüreyi acil de lazım oldu. Bebem natural diye bir şey aldık 1 numarasının kalıbı küçük diye söylediler. Primanın 1 numarası ile prematüresi arasında bir boyda. Çok şükür şöyle iyi gibi çıktı fiyatında aşırı iyi pişik yapmamaya devam ederse eldeki primalardan sonra onu almaya devam ederim.
Bnde 2 no aldım prima premium care nin

İstanbulda olan anneler anpa gross market var prima alıcaksanız bn 2 no 60 adet 85₺ ye aldım. Bn toplu alışverişimi ordan yapıyorum genel olarak diğer marketlere göre uygun canped depent gibi XL aldım 38 ₺ dışarıya göre çok uygun bebek deterjanları da aynı şekilde
Diğer markalarda uygundur onlara bakmadım prima kıyaslama yaptım civil de bile indirimli 99.90 ₺ idi

Erken kalkan erken yol alır gidip bebemin totosuna bez alcam 🤣🤣 çok kalabalığa kalmadan girer çıkarım inşallah
Prima alan annişler kaç no aldınız
1 numara 3-5 kg di sanırım onla başlarım bn

Prima primium care 43 lü 1 paket aldım. Ya kilolu doğar giydiremezsin çok alma dediler. Çok alma kısmını yanlış anlamış olabilirim 😂😀 kaç adet gider ki 1 numaradan.
1 no 43 lü
2 no 60 lı
3 no 96 lı aldım.
Migros’ta 2. Ye %50 indirim var alıp stok yapsam mi diye düşündüm. ama elimde kalır diye de kormuyorum.

Prima primium care 43 lü 1 paket aldım. Ya kilolu doğar giydiremezsin çok alma dediler. Çok alma kısmını yanlış anlamış olabilirim 😂😀 kaç adet gider ki 1 numaradan.
1 no 43 lü
2 no 60 lı
3 no 96 lı aldım.
Migros’ta 2. Ye %50 indirim var alıp stok yapsam mi diye düşündüm. ama elimde kalır diye de kormuyorum.
Şuan aldıkların yeter bnce doğduktan sonra duruma göre alırsın indirim her zmn oluyor 😬

Benim dependi denedim sezeryan olursa dikis yerine bu gorseldeki ped kismi denk geliyor, dikisler cok cok yukarda kaliyor ve yumusacik👍🏻👍🏻 merve merve

Eklentiler

• 5A180808-9B10-40FC-B709-8B1537B83092.jpeg
    5A180808-9B10-40FC-B709-8B1537B83092.jpeg
    121,4 KB · Görüntüleme: 122
Benim doktor veriyor her seferinde ultrason görüntüsünü. Boyunu, ağırlığını söylüyor. Gelişimi normal seyrinde mi ona bakıyor.
Ballı çocuğumun bezi bile teyzesinden geldi. Prima 1 numara yollamış.
Oyy masallah
Bezi bile hazir saglicakla gelsin ins
Yalniz bezler biraz fazla olmuş sanki🙈 teyzemiz bonkör ama :)
1 numara bezi o kadar uzun zaman kullanamiyoduk sanki
Ben digerlerinde hemen 2 ye gecmistim diye hatirliyorum

Oyy masallah
Bezi bile hazir saglicakla gelsin ins
Yalniz bezler biraz fazla olmuş sanki🙈 teyzemiz bonkör ama :)
1 numara bezi o kadar uzun zaman kullanamiyoduk sanki
Ben digerlerinde hemen 2 ye gecmistim diye hatirliyorum
üzerinde 2-5 kg yazıyor ama bende bilmiyorum inan ne kadar gider. Daha büyük boylar da var. Benim ikiz yeğenlerim var. Kardeşim herşeyden fazla fazla almış. Dün eve 1 kamyon dolusu eşya yollamış sağolsun. 💃💃

üzerinde 2-5 kg yazıyor ama bende bilmiyorum inan ne kadar gider. Daha büyük boylar da var. Benim ikiz yeğenlerim var. Kardeşim herşeyden fazla fazla almış. Dün eve 1 kamyon dolusu eşya yollamış sağolsun. 💃💃
1 numarayı Max 40 çıkana kadar anca kullanılır

X