Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar bir diğer memnun kaldığım eşyayı söylemek istiyorum.
Reflü yatağı :)
Çok kararsız kalmıştım doğumdan bir kaç gün sonra eşim alıp geldi, oturma odasında koltukta kendi yatağımda hatta anne yanı beşiğinde her yerde kullanıyorum. Hem eğiminden dolayı daha güvende hem de bir yere taşırken çok daha rahat oluyor. Sanırım biraz daha büyüyünce sallanması gerekirse dizimde sallayıp o şekilde yatağa bırakırm diye düşünüyorum.

Yaa dönüp de bizi bilgilendirimişş

Arkadaşlar yeğenlerimden gelen biberon ve emzikleri kullanmam sakıncalı mıdır? Kendim steril etsem olur di mi? Yoksa illa sıfır mı alayım?

Eklentiler

• 20211009_141346.jpg
    164,2 KB · Görüntüleme: 78
Dün ben de bunu düşündüm ya normal uyurken de mi ona yatırıyorsunuz? Şu ana kucağından da alacağım ikisi aynı işi sallananmi görüyor yoksa cehalet kanayan yaramız

Dün ben de bunu düşündüm ya normal uyurken de mi ona yatırıyorsunuz? Şu ana kucağından da alacağım ikisi aynı işi sallananmi görüyor yoksa cehalet kanayan yaramız
Ben almadım mesela anakucağı eğimli diye. Gerekirse beşiğindeki yatağa eğim veririm. Olmazsa o zaman alırim dedim.

Ben de ondan kararsız kaldım kafama göre bi birine bi ötekine mi yatıracağım anlayamadım
Gece beşikte anneyanında. Gündüz de ana kucağında işte. Gidip gidip sürekli beşiğine yatırılmaz bence. Hem gece gündüz farkıni farkeder belki.

Nerden almistin cnm marka fslsn farkedio mu reflu yataklrnda

Sevibebe nin reflü yatağı var. İnternette çok önerdiklerini gördüm. Geçen haftada kıyafet alırken bir çok mağazada gördüm önerdiler baya. Onu almayı düşünüyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…