Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Dün ben de bunu düşündüm ya normal uyurken de mi ona yatırıyorsunuz? Şu ana kucağından da alacağım ikisi aynı işi sallananmi görüyor yoksa cehalet kanayan yaramız

Evet şimdilik normal uyurken de onunla koyuyoruz şimdi. Kusarsa genzine kaçmasın diye. Bir de anne yanı beşik bir kaç santim aşağıda kaldı reflü yatağı tam dengeledi onu.

Aynen bende bundan alcam çok kullanışlı oluyo zeynones nin anlattıgı gibi zamanında ablama almıştım 2 bebeginde de uzun süre kullandı şimdi bana vercekti ama süngeri yamulmuş tabi yenisini alcam

Dün ben de bunu düşündüm ya normal uyurken de mi ona yatırıyorsunuz? Şu ana kucağından da alacağım ikisi aynı işi sallananmi görüyor yoksa cehalet kanayan yaramız
Gece gündüz her uykuda heryerde ayakta sallamak isteyen sallarken ordan oraya taşımada kolaylık kustumu döndümü diye tedirgin olmadan çok yönlü sürekli kullanım

Düz olanlardan mi aldınız? Bir de babynest gibi olanlar var yandan tutmalı ondan mı?

Bir şeycik olmaz Yavaş yavaş her şeyi yapmak lazım. Güzel günlerde kullansın.
Evet Mervecim, ağır taşımıyorum. Ne tehlikesi olacak.
Senin dolap düzeninden kopya çekeceğim zaten. Şimdi dağınıklık kalksın diye eşyaları dolaba koydum. Sonra kısmı kısım rafları senin gibi sayarak ayıracağım.

Ben yoyko aldım canım, kurulumu çok kolay, tek başıma hemencecik hallettim. Biraz kokusu var ama havalandırınca geçiyor. Ben sildim bir de tabi. Boyutları gayet kullanışlı, kapılardan katlamaya gerek kalmadan geçiyor. Tek tarafında tekerleri var, bir ucundan kaldırıp kolayca altını falan da silebiliyorsun, hafif yani

Eşimin "Çocuğu düşüreceksin. Hiçbir işe yaramayacak. Hepsini bir günde yapamazsın." nidaları eşliğinde bebemin dolabını biraz yaptım
O ayakkabilarin minnoslugu bu cift aski fikri aklimda. Yeterli gelmezse alt tarafa ben de yaptirmayi istiyorum
O da guzel bir fikirmis
Hem uyguna geliyor hem de bebegin isminin yazdigi ozel bir sey istemiyorum. Cocuuumun adini cope atmasinlar

Aynen katılıyorum bende. Sallarken bile o kadar rahatlık ki. İnş bnm ikinci sallamaya alışmadan uyur bu sefer :)))

O ayakkabilarin minnoslugu bu cift aski fikri aklimda. Yeterli gelmezse alt tarafa ben de yaptirmayi istiyorum
Benim kendi dolabımda böyle çift bölmeli nilycim. Daha kullanışlı.

Ay izlemek bile huzur veriyordur dimi saglikla kullandigi gunleri goruruz hepimiz insallah
Whitecım, ben burda tek başımayım. Kardeşlerim, annem Ankara'da. Kayınvalidem vefat etti. Kendi başıma usul usul yapacağım artık. Amin canım cümlemizin.

Kızlar hepsi buradanin,hepsipay cüzdan uygulaması tıkla kazan var tıkladığınızda ne kadar yüklendiği görüluyor ve örnek 50 TL kazandım uygulamadan, 50 TL yükledim kendi banka hesabimdan lansinohun 240ml cam biberonunu 50 lira kâr ile aldım sizlerde bakın bugünlük böyle gelmiş bana belki sizlere de vardır

Bana gele gele 5 tl geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…