Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar sizlerden görüp gaza gelip bugün yıkamaya başlıyorum yikayanlar acaba yumuşatıcı kullandınız mı ??? ben gerek yok diye almadım unibaby almıştım sıvı çamaşır sabunu onunla yikayacagim

Ben minoris kullandim, kendinden yumuşak yapti, yumusatici kullanmadim, üstünde de kullanmaya gerek yoktur yaziyo ztn. Kullanmayacaktim her halükarda üstünde kalıyor dye. Dene bi bakalım

Bilgilendirme için çok çok teşekkür ederim. Son olarak tekli çiftli mi acaba desem

Ben kendimi aceleci sanıyordum sizleri gördükten sonra tembel olduğumu anladım ben yıkamak için 1-2 hafta daha bekleyeceğim sanırım . Psikolojik olarak hastane çantası hazırlamaya hazır değilim

Yumuşatıcı kullanma canım, durulama suyuna eklendiği için kıyafette kimyasal kalıyor ayrıca bebek için kokusu sakıncalı

Kolay gele
Bn duru granül lavantayla yıkadım yumuşatıcı kullanmadım
Güzel kokuyor ama kurutma kokusunu hep almış

Bilgilendirme için çok çok teşekkür ederim. Son olarak tekli çiftli mi acaba desem
O size bagli evde bebekle tandem kullanacaksaniz tekli.

İşe goturecekseniz sureyi etkili kullanmak icin ciftli ya da tekli ve mochi birlikte olabilir (kabaca 20dk suruyor sagim Isi)

Bilgiler için çok teşekkürler Lansinoh düşünüyordum ama bir kaç ay kullanım sonrası çekim gücünün azaldığını söylemişler. Böyle bir şey tecrübe ettiniz mi ?

Ben de birtek onu kullanarak yikadim. Yenidoganini almistim. Yika yika sonra camasirlikta minicik cicilerini seyret cok guzel

O size bagli evde bebekle tandem kullanacaksaniz tekli.

İşe goturecekseniz sureyi etkili kullanmak icin ciftli ya da tekli ve mochi birlikte olabilir (kabaca 20dk suruyor sagim Isi)
Teşekkür ederim Mochi aldım o kenarda bekliyor. Lansinoh teklide karar kıldım sanırım

Bilgiler için çok teşekkürler Lansinoh düşünüyordum ama bir kaç ay kullanım sonrası çekim gücünün azaldığını söylemişler. Böyle bir şey tecrübe ettiniz mi ?
Hortumda sut kalabiliyor iyi temizlenip kurutulursa sorun yok, bir de memeye tam dik oturtmak arkaya yaslanmadan kullanmak gerekiyor. Onun haricinde cekis azalmasi gormedim, paketinde yedek silikon parcalar var bir degisiklik yapilir en kotu.

2 3 gündür benimki gergin böyle sanki zor yürüyorum gbi aynı şey mi acaba . Yada karnınıza dokununca sertlik mi tam olarak bahsettiğiniz.
Evet işi bırakmakta fayda var artık bolca dinlenin

Kiwi marka alın, ben 101 den almıştım çok memnun kaldım internette de satışı var .
Ilk uygun oldugu icin ona baktim, dogum yaklasinca alayim diye erteledim. Bir daha tum sitelerde fiyati artti. 101 in internet satisinda da artik yok. Uye olun diyor ama ne yaptiysam verilmedi. Gonderi bazi bolgelere ozel diye anladim

Philips avent gogus kalkani kesinlikle her hamile almali mi duruma gore mi dogumdan sonra haraket etmeli

ben ilk doğumda almıştım, günlük kullanım için güzel
meme ucları elbiseye dokunmadığı için acıyı kesiyor
fazla olan sütte hazneye akıyor, ama yanlış bi eğilmende hepsi akıyor
üstün başın ekşi ekşi süt kokuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…