Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ilk uygun oldugu icin ona baktim, dogum yaklasinca alayim diye erteledim. Bir daha tum sitelerde fiyati artti. 101 in internet satisinda da artik yok. Uye olun diyor ama ne yaptiysam verilmedi. Gonderi bazi bolgelere ozel diye anladim
A101 kapıda uygulamasından aldım bi de ordan dene istersen şuan gözüküyor ürün

ben ilk doğumda almıştım, günlük kullanım için güzel
meme ucları elbiseye dokunmadığı için acıyı kesiyor
fazla olan sütte hazneye akıyor, ama yanlış bi eğilmende hepsi akıyor
üstün başın ekşi ekşi süt kokuyor :KK70:
O da guzelmis😅aklimda olsa da kesin unutr egilirim ben🙈tesekkurler canim

2 3 gündür benimki gergin böyle sanki zor yürüyorum gbi aynı şey mi acaba . Yada karnınıza dokununca sertlik mi tam olarak bahsettiğiniz.
Evet işi bırakmakta fayda var artık bolca dinlenin
Ya yurume ve oturma benim rahimde hunilesme oldugundan dolayi zaten zorluyordu, ama bu sertlesme de zorluyor evet. Fakat asil emare tüm gun hissettirmesi ve gecmemesi, ara ara olanlar ise normal. Ya da yoruldugun zaman olup dinlendigin zaman gecerse o da normal. Yani doktorlarin dediği bu. Ama gecmiyorsa ve çok sık olyorsa dikkate alinmali.
Evet dinlenmek iyi gelecek gerçekten 🙏☺️

Ya yurume ve oturma benim rahimde hunilesme oldugundan dolayi zaten zorluyordu, ama bu sertlesme de zorluyor evet. Fakat asil emare tüm gun hissettirmesi ve gecmemesi, ara ara olanlar ise normal. Ya da yoruldugun zaman olup dinlendigin zaman gecerse o da normal. Yani doktorlarin dediği bu. Ama gecmiyorsa ve çok sık olyorsa dikkate alinmali.
Evet dinlenmek iyi gelecek gerçekten 🙏☺️
Ilac vermedi mi doktorun canim magnezyum disinda

Ilac vermedi mi doktorun canim magnezyum disinda
Aksine magnezyum disinda her sey oldu 🙈 magnezyum kullansam diye aradim, hemen hastaneye gel gorelim dedi gittim, hemen yatis dedi yattim. 4 serum 6 igne yedim 🤦🏽‍♀️ önlem amacli ciger geliştirici, antibiyotik ve progestan vuruldu. Nstye grdm brkac kez. 1 gece kalip brkac saat once eve geldim, izne de ayirdi.

Aksine magnezyum disinda her sey oldu 🙈 magnezyum kullansam diye aradim, hemen hastaneye gel gorelim dedi gittim, hemen yatis dedi yattim. 4 serum 6 igne yedim 🤦🏽‍♀️ önlem amacli ciger geliştirici, antibiyotik ve progestan vuruldu. Nstye grdm brkac kez. 1 gece kalip brkac saat once eve geldim, izne de ayirdi.
Çok geçmiş olsun. Azcık daha beklesin inşallah.

X