Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben daha sütyen takabiliyorum ama ilerleyen günlerde o kadar rahatsızlık verici boyuta gelirse silikon sütyenim vardı. O iş görür diye tahmin ediyorum.

Eklentiler

• 20211003_232502.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 65
Silikon bende de var aslında ama günlük kullanımda o kadar dayanıklı olur mu bunlar acaba terletme de yapar gibi sanki
Evet asabi. Çıkardığın zaman gögüslerin yapış yapış ter oluyor.
Nefes almayan şeyler meme sağlığımıza iyi değil ama. Ekstra özen lazım. Ben kreme başladım mesela uçlara hazırlık olsun diyem
Merve doğumdan 1 ay öncesinden mı kreme başlayacaktık?
M Mevsim hep bahar mevsim ben şu an kendi sütyenlerimi hala kullanıyorum ama ilerleyen günlerde rahatsız olursam dagi'ye bakayım kesinlikle.

32.hafta civarı baslanıyor. Şimdilik duştan sonra sürüyorum bi kaç hafta sonra günde 2. Seferi de eklemeyi düşünüyorum. Bu şekilde kalkana gerek olmayacak diye umut ediyorum. Çünkü onun icin sutyen takmam filan gerek. Bi ton teferruat istemiyorum. Doğru da emzirebilirsem kremin de yardımıyla yara olmamasını umuyorum. Zaten meme uçlarım kocaman benim.

Lcw dan bende aldım çöp oldu hic takamadım

Cok guzelmis canım
Gule gule sağlıcakla kullanın
Linki var mı bunun linki

Kızlar bebelerinizin hareketlerini ne kadar hissediyosunuza
Bebegin cok hareketli olması normal bisi mi
Ben mi cok dinliyorum kendimi

Böyle destekli veya Süngerli daha uygun fiyatlı önerebileceğiniz başka modeller varmı kızlar. Desteksizler biraz garip duruyor dışarı cıktıgımızda :))

Bende de hareket azlığı var galiba. İlk kızımda ki gbi dışarıdan bakınca belirli olan hareketleri pek olmuyor
Benim kızımda pek sakindi
Ac filan kalsam biraz hic hareket etmezdi
Akıllı bi. Cocuk oldu
Tam bir afacan geliyor sanırım
Uykuyuda pek sevmiyor sanırım

Kızlar dualarınızı bekliyorum, sancım başlamış durdurmak için ilaç veriyorlar, ciğer geliştirici iğne yapıldı. Henüz çok erken
Canım şimdi durumun nasıl haftalarımız aynı gibi benimde suyum azaldığı için doktor erken doğum olabilir dedi 5 güne Bi kontrol edilecek ciğer geliştirici iğne yazdı yatış vermedi 12 saat arayla 2 şer ampul toplam Bi günde 4 kutu yani. Senin nasıl yapıldı iğnen internetten araştırıyorum bazen bu haftalar da tek doz yeterli diyor benim de kafam karıştı sanki çok gibi geldi dün iki tane yi oldum gece bugünde gündüz olacak ama içim rahat değil sanki

Kızlar bebelerinizin hareketlerini ne kadar hissediyosunuza
Bebegin cok hareketli olması normal bisi mi
Ben mi cok dinliyorum kendimi

ilk cocugumda doğduğu güne kadar hissetmedim
bunda 22 hafta olduk hala hissetiyorum
kilomdan dolayı, ben o duyguyu tadamıyorum galiba

şimdi benim ilk cocuktan gecelik takımım var, bir de pijama takımı alayım dedim
lcw da bi model beğendim 3xl bana rahat oluyor ama daha 3 ay var, 3 ay sonra da bana olur mu ?
alıp almama konusunda kararsız kaldım.

Istersen gidip gorup al ben de oyle yapmayi dusunuyorum lcw dan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…