Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ilk cocugumda doğduğu güne kadar hissetmedim
bunda 22 hafta olduk hala hissetiyorum
kilomdan dolayı, ben o duyguyu tadamıyorum galiba :KK70:
Hissedersin diyecegim ama
Hadi ya hic mi hissetmedin😃
Biraz daha büyüsün bence bu sefer hissedeceksin
Malesef bende zayıf degilim ama
Hissedilmeyecek gibi degil
Bu hamile oldugunu anlamayanlara şaşıyordum
Demekki hissedilmeyebiliyor hareketler🤓
Anasını hic rahatsiz etmeyecek demek uslu cocuk🥰
Benim ki tek kale mac icerde surekli🤣

Hissedersin diyecegim ama
Hadi ya hic mi hissetmedin😃
Biraz daha büyüsün bence bu sefer hissedeceksin
Malesef bende zayıf degilim ama
Hissedilmeyecek gibi degil
Bu hamile oldugunu anlamayanlara şaşıyordum
Demekki hissedilmeyebiliyor hareketler🤓
Anasını hic rahatsiz etmeyecek demek uslu cocuk🥰
Benim ki tek kale mac icerde surekli🤣

yok ya ilk cocukta hiç hissetmedim,
aç kalıp çikolata yedim, karanlık odaya girip sert ışıklar vurdum
bana mısın demedi cocuk, bende dr gittim olmuşum 7-8 aylık hala ses yok
ultrasyonda gayet elleri - kolları oynuyordu, kilolu olduğun için demişti doğdunda kendisini hissettik :KK70:

şimdi ise kan pıhtılaşmasına benzer 1-2 şey hisseder gibi oldum ama o mu değil mi bilmiyorum.
oğlum merakla bekliyor onun hatrına tek atar gibi yapsın bari, benim beklentim kalmadı :KK70:

yok ya ilk cocukta hiç hissetmedim,
aç kalıp çikolata yedim, karanlık odaya girip sert ışıklar vurdum
bana mısın demedi cocuk, bende dr gittim olmuşum 7-8 aylık hala ses yok
ultrasyonda gayet elleri - kolları oynuyordu, kilolu olduğun için demişti doğdunda kendisini hissettik :KK70:

şimdi ise kan pıhtılaşmasına benzer 1-2 şey hisseder gibi oldum ama o mu değil mi bilmiyorum.
oğlum merakla bekliyor onun hatrına tek atar gibi yapsın bari, benim beklentim kalmadı :KK70:
🤣🤣 sağlıklı olsunlar da
Demek hissetmiyorsun
Dr problem yok demis sıkıntı yok o zaman🥰

Canım şimdi durumun nasıl haftalarımız aynı gibi benimde suyum azaldığı için doktor erken doğum olabilir dedi 5 güne Bi kontrol edilecek ciğer geliştirici iğne yazdı yatış vermedi 12 saat arayla 2 şer ampul toplam Bi günde 4 kutu yani. Senin nasıl yapıldı iğnen internetten araştırıyorum bazen bu haftalar da tek doz yeterli diyor benim de kafam karıştı sanki çok gibi geldi dün iki tane yi oldum gece bugünde gündüz olacak ama içim rahat değil sanki
Benim nstde yüksek sancım çıkıyordu canım. 12 saat arayla toplam iki doz ciğer geliştirici iğne yapıldı. Sancılar iyice artınca sancı kesici ilaca başladık. Açılmam yoktu şükür, sancılar da kesildi. Ancak hala taburcu edilmedim. Perinatolog görecekmiş ona göre belli olacak

şimdi benim ilk cocuktan gecelik takımım var, bir de pijama takımı alayım dedim
lcw da bi model beğendim 3xl bana rahat oluyor ama daha 3 ay var, 3 ay sonra da bana olur mu ?
alıp almama konusunda kararsız kaldım.

Bn bu modelden aldım
Rahat kalıbı var olmazsa değişim yaparsın

Kızlar bir ara hamile yastığı almayı düşünen vardı. Ben gece hic uyuyamiyorum. Her dönüşümde uyanıyorum. Alip memnun kalan var mı?

İlk defa böyle bişey gördüm çogu kişide aynı seyi yaşamış yazmış. Ama benim çevremde sezaryen olanlarda tabi hafif şişlikler oluyo vücutta ama hiç böyle bişeye rastlamadım görmedim duymadım 🙈🙉🙊
benim de olmuştu doğumdan sonra. doktorum anesteziden dolayı olabilir normal demişti. hatta hamilelik boyunca hiç ödemim olmamıştı. doğumdan sonra olunca şaşırmıştım ayakkabım falan olmamıştı.

ben kırkı çıkana kadar kocasına altından aldıran kadın gördüm hey gidim hey
Aman aman ölsem ölüyorum demem
Canım hiç tatlı değildir
O nasıl bişeymiş 😱 40 gün amanınnn

Lcwdan ben de aldım çünkü çok yumuşak güzel duruyordu ama göğüs altını saran kumaş bana battı resmen rahat edemedim boşuna almış oldum 🥺
Zaten bu hamilelikte sütyen takamaz oldum hepsi tenime batıyor sanki kızarıyor bozarıyor, hmdeki büstiyer gibilerle deneyeceğim şansımı onlar da rahat ettirmezse artık zorlamicam sütyensiz hayata merhaba 🤣
çok sarkıyor ama ama. ben ilkinde o hatayı yaptım. emzirme döneminde sütle dolunca iyice büyüyüp ağırlaşıyolar. sütyen takmadım üşendiğim için ve onlar da kendini yerçekimine bıraktı mecbur :KK43: gördükçe üzülüyorum

X