Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ilk cocugumda doğduğu güne kadar hissetmedim
bunda 22 hafta olduk hala hissetiyorum
kilomdan dolayı, ben o duyguyu tadamıyorum galiba
Hissedersin diyecegim ama
Hadi ya hic mi hissetmedin
Biraz daha büyüsün bence bu sefer hissedeceksin
Malesef bende zayıf degilim ama
Hissedilmeyecek gibi degil
Bu hamile oldugunu anlamayanlara şaşıyordum
Demekki hissedilmeyebiliyor hareketler
Anasını hic rahatsiz etmeyecek demek uslu cocuk
Benim ki tek kale mac icerde surekli

yok ya ilk cocukta hiç hissetmedim,
aç kalıp çikolata yedim, karanlık odaya girip sert ışıklar vurdum
bana mısın demedi cocuk, bende dr gittim olmuşum 7-8 aylık hala ses yok
ultrasyonda gayet elleri - kolları oynuyordu, kilolu olduğun için demişti doğdunda kendisini hissettik

şimdi ise kan pıhtılaşmasına benzer 1-2 şey hisseder gibi oldum ama o mu değil mi bilmiyorum.
oğlum merakla bekliyor onun hatrına tek atar gibi yapsın bari, benim beklentim kalmadı

sağlıklı olsunlar da
Demek hissetmiyorsun
Dr problem yok demis sıkıntı yok o zaman

Benim nstde yüksek sancım çıkıyordu canım. 12 saat arayla toplam iki doz ciğer geliştirici iğne yapıldı. Sancılar iyice artınca sancı kesici ilaca başladık. Açılmam yoktu şükür, sancılar da kesildi. Ancak hala taburcu edilmedim. Perinatolog görecekmiş ona göre belli olacak

Bn bu modelden aldım
Rahat kalıbı var olmazsa değişim yaparsın

Kızlar bir ara hamile yastığı almayı düşünen vardı. Ben gece hic uyuyamiyorum. Her dönüşümde uyanıyorum. Alip memnun kalan var mı?

benim de olmuştu doğumdan sonra. doktorum anesteziden dolayı olabilir normal demişti. hatta hamilelik boyunca hiç ödemim olmamıştı. doğumdan sonra olunca şaşırmıştım ayakkabım falan olmamıştı.

ben kırkı çıkana kadar kocasına altından aldıran kadın gördüm hey gidim hey
Aman aman ölsem ölüyorum demem
Canım hiç tatlı değildir
O nasıl bişeymiş 40 gün amanınnn

çok sarkıyor ama ama. ben ilkinde o hatayı yaptım. emzirme döneminde sütle dolunca iyice büyüyüp ağırlaşıyolar. sütyen takmadım üşendiğim için ve onlar da kendini yerçekimine bıraktı mecbur gördükçe üzülüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…