Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Valla tüm dükkanı yazmıslar. Ben arbaa konusunda burda herkese kanin tipi diye diye kendimi paralıyorum valla en önemli şey kullanış. Yoksa astronomik rakamlara anında çıkılıyo. Günah valla.
Gorumcem chicco'nun travel sistemini almıştı su an 5 bin küsur. Bebek 1 buçuk yaşına gelince baston bebek arabası aldılar. Diğeri kullanışsız, sığmıyor diye.

Ne satıyorlarsa yazmışlar. 🤷🏻‍♀️

Ben kısım kısım almaya karar verdim Whitecım. Hepsine bir anda ihtiyacımız olmayacak. Kardeşim de Ankara’dan yeğenlerimin bebe odasını ve arabasını yollayacak. Yoksa altından kalkamayız. Bugün bir bebek arabası baktım 8.5 bin TL idi. Kaç sene binecek ki buna? Benim yeğenlerim yürümeye başladıktan sonra bebek arabasının yüzüne bakmadılar.
Bu nerde ki mağaza üstüne iyi koymuşlar
İstanbul da 5.500 bu araba 🤣 tabi yine pahalı ama

Thread 'Sezeryan sonrası ayak şişmesi fotograflı' Sezeryan sonrası ayak şişmesi fotograflı

🤐🤐🤐

Sen beni en son engelleyecen sinirlenip. Senle biraz fazla uğraşıyor olabilirim. 🤐🤐🤐
Bnde gördüm bunu sanırım albümin diye bi hastalık var doğum yada sonrasında oluyor onu olmuş Bnde tam detayını bilmiyorum hastalık hakkında ama çok böyle şişenlere albümin derler

Arkadaşlar bugün alışveriş yaptığım bir mağaza bu listeyi verdi. Derli toplu görmek bakımımdan faydalı olmuş.
Genel bi liste yazmışlar da hepsi lazım olmuyor acilller önce sonrası doğduktan sonra ihtiyaca göre daha makbul

Eklentiler

• IMG_20211003_221105.jpg
    IMG_20211003_221105.jpg
    111,4 KB · Görüntüleme: 70
Çocuğu direkt çamaşır makinesine atmandan korkuyorum 🤣
Ya file işi tırıvırı ööyle sırt üstü yatıp keyifle yıkanmıyolar ki. Çokca yüzüstü tutup sırtı kolları bacakları kafayı yıkıyosun. Hem öyle daha uslu duruyo ve suyla temas halinde olursa yani ayakları bacakları suda bırakırsan mesela daha az irkiliyo. Sonra da sırtüstü cevirip hizla önü yıkıyosun ve final.

Ya file işi tırıvırı ööyle sırt üstü yatıp keyifle yıkanmıyolar ki. Çokca yüzüstü tutup sırtı kolları bacakları kafayı yıkıyosun. Hem öyle daha uslu duruyo ve suyla temas halinde olursa yani ayakları bacakları suda bırakırsan mesela daha az irkiliyo. Sonra da sırtüstü cevirip hizla önü yıkıyosun ve final.
Nasıl kısa anlatım böyle 🤣🤣
Yıkarken hiç bı kadar kısa sürmüyor
Bnde file sevmim kirlilerini altına sererim ohh mis suyu döke saça yıkarım 🤣

X