Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Aynen ya ne lüzumsuz bi harcama yapmışım heyecana kapılıp🤣 kocam beye söyleyim olmaz böyle içime oturur kafama takıldı yıllar gecse unutamam bu harcamayı🤣🤣
1 ay olmadıysa değişim yaparlar
Zararın neresinden dönersen kâr oldu 🤣🤣🤣

Soguk olur yoksa dusunurdum😃ben salonda yikarim herhalde evimiz ters dublex asagilar soguk olcak sanrm yeni tasndk bklm
Bn de biraz büyüsün öyle yıkarım küveti doldur boşalt uğraşmamak için
kolaya kaçarım
Belki sıcak olur ya

Kizlar Bebis hareketleri boyle ittiriyor gibi sirti diye dusunuyorum elime geliyor boyle ayak farkli olur dimi

Zaten burdan haberler geldikçe panik oldum çoğumuz Kasım annesi olcaz sanki yani ben kesin öyle olurum Aralık görünmüyo bana😂 Bugün etiket kestim yarın yıkayıp artık çantayı falan hazır edecem bende. Eksiklerim var onlarıda tamamlayım bu hafta rahatca bekleyim ne olcaksa. Bu arada şeffaf poşetlerden alan oldu mu ya hastane çantası için onlara koyayım dedim ama nerden alcam bulamadım

Zaten burdan haberler geldikçe panik oldum çoğumuz Kasım annesi olcaz sanki yani ben kesin öyle olurum Aralık görünmüyo bana😂 Bugün etiket kestim yarın yıkayıp artık çantayı falan hazır edecem bende. Eksiklerim var onlarıda tamamlayım bu hafta rahatca bekleyim ne olcaksa. Bu arada şeffaf poşetlerden alan oldu mu ya hastane çantası için onlara koyayım dedim ama nerden alcam bulamadım
Ne guzel cnmmm hazirla tabi kenarda dursun iyi olur :)ben almadm bilmiyrmm

Marketlerde var kilitli poşet diye geçiyor
Bn marketten alcam inşallah

Aynen ya ne lüzumsuz bi harcama yapmışım heyecana kapılıp🤣 kocam beye söyleyim olmaz böyle içime oturur kafama takıldı yıllar gecse unutamam bu harcamayı🤣🤣
O da bişey mi , daimlik kullanırsın torunundan torununa kalır . Asıl ben size söyleyeyim hayat boyu unutmadigim bir saçma harcamayı 2014 te 2 lt relik Coco colaya 78 TL vermiş bir şahıs var karşınızda :işsiz: 8 senedir unutmadım unutmayacammm

O da bişey mi , daimlik kullanırsın torunundan torununa kalır . Asıl ben size söyleyeyim hayat boyu unutmadigim bir saçma harcamayı 2014 te 2 lt relik Coco colaya 78 TL vermiş bir şahıs var karşınızda :işsiz: 8 senedir unutmadım unutmayacammm
8yıldır içiliyor mu :KK70::KK70::KK70::KK70:
Kız o nasıl bi kolaymış

X