Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Güzel günlerde kullansın bebiş
düzenli güzel duruyo sonradan bu düzen devam edecek mi acaba bende dolabın içine alcam böyle. Buarada astronotla uyku tulumu nerden aldın ve kaç beden

Guzel corap linkiniz, oneriniz var mi? Disari cikamadigimdan dokunarak secemiyorum, arkadasim bu hafta dogum yapti hediye birseyler aldim, soyle yumusak lastikli bebek corabi da alayim dedim trendyolda kayboldum havlusu bambusu organigi vb.
Ben ebebek ten bide lcw dan bogazı kıvrık duranlardan almıştım

Güzel günlerde kullansın bebiş
düzenli güzel duruyo sonradan bu düzen devam edecek mi acaba bende dolabın içine alcam böyle. Buarada astronotla uyku tulumu nerden aldın ve kaç beden
Dolap duzeni konusunda kendime guveniyorum carter’s dan aldim 0-3 aylik tam dogdugundan itibaren giyebilecek cnku cartersin kaliplari minik hastaneden cikarken battaniyeye sarmak yerine bunu giydiririm dedim battaniyeye sarmalanmis goruntuyu sevmiyorum

Sen bana doğurunca foto at. Instamom

Kızlar bebek arabası alıp almama konusunda kararsızdım. Bir yere gideceğim zaman oto koltuğunda gidecek, zaten kış bebeği çok bir yere çıkmayız diyordum ama hastane vs işleri illa ki olacak. Çok kullanmayacağımı düşünerek uygun fiyatlı ve hafif bişey alayım diyorum. Tecrübesi olanlar bilgilendirirse sevinirim. Sizce bu araba nasıl?

Çok güzel benim ki de bu model aynı pierre cardin sadece. Puset arabada durur. Bebeyi hastaneye filan girerken koyarsın arabasına.

Çok güzel benim ki de bu model aynı pierre cardin sadece. Puset arabada durur. Bebeyi hastaneye filan girerken koyarsın arabasına.
Sen arabanın fotosunu attığında bakmıştım, onu da beğenmiştim ama dediğim gibi çok para vermek istemiyorum. Asıl önemsediğim oto koltuğunun kaliteli olması. Sen de aylardır tecrübe sahibi oldun, teşekkür ederim cevabın için

Rica ederim ya zaten tamamen aynı tip marka farkediuodur hatta bunun ayak örtüsü var daha bile iyi. Bence al. Bunlar da durdukça pahalanıyo çok ya.

Merhaba kızlar, buraya yazmasam da sürekli takipteyim sizlerden çok yararlı fikirler alıyorum bir şey soracaktım sizlere kaçırmış olabilirim, lansinoh meme ucu kremine başladınız mı acaba? Benim ciciklerin uçları bu ara acımaya başladı , sanırım vakti geldi sizlere de bir danışayım dedim

Bana garmastan önerdi doktorum. Ben her duştan sonra sürüyorum. Bi kaç hafta böyle bi kaç hafta sonra daha sıklaştırarak sürerim.

Ben 32. haftada başladım öyle önermişlerdi, lansinohun kremini sürüyorum sabah ve akşam, bence başlamak lazım Doğuma kadar ne kadar yumuşarsa o kadar iyi

Merve arabanın modeli ne eğer kuruluysa bir fotoğraf atar mısın yada link bende çılgınlar gibi bebek arabası arayıp bulamıyorum

Merve arabanın modeli ne eğer kuruluysa bir fotoğraf atar mısın yada link bende çılgınlar gibi bebek arabası arayıp bulamıyorum
Ya milyorlarca kez arabamı övdüm yine öveceğim C Calcifer Kazen beni kovacak artık reklam bu diye

Bu benimki. Ama benzer modellerde kanz cgo var ona da bayılıyorum.

Kabin tipi diye geçiyor bu. Kabin tipi bütçene uyanlardnan birini al gitsin bence.

Ben 32. haftada başladım öyle önermişlerdi, lansinohun kremini sürüyorum sabah ve akşam, bence başlamak lazım Doğuma kadar ne kadar yumuşarsa o kadar iyi
Teşekkür ederim benimkiler sinyal vermye başladı kullanmaya başlasam iyi olacak

Kızlar e bebekten bakım ürünlerini aldım bugün. Uni baby pişik kremi kullanan duyan varmı. Sizler hangi ürünü aldiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…