Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ay ben degdiremem hurma filan. Mamayı da şırıngayla veriyolar sanki
annem yapmıştı benimkini. hurmayı açtı ikiye ayırdı yani. çay kaşığıyla içini sıyırır gibi yaptı. bebişin ağzına tuttu. zaten yalama refleksiyle doğdukları için kedi gibi dilini çıkarmıştı sonra accık da zemzem verdi ağzına. yani dinen bi anlamı yeri var mı yoksa batıl bişey mi bilmiyorum ama bi zararı da olacağını düşünmediğimden verdirmiştim. kısmetse yine yapcam aynı ritüeli

Sana başarılar diliyorum.

Evet welsoft polyester ama tenine degmez diye sorun olmaz sanirim disi da koyun yunu olunca sicak tutar diye dusundum. Aslinda o fotograftaki tulumu almadim. Bilmiyorum fark ettin mi o fotografta battaniye de vardi o yuzden attim o fotoyu Yine ayni markadan o tuluma benzer 2 tulum aldim biri 3-6 aylik, digeri 12-18 aylik. Merve'nin dedigi gibi olursa 12-18 ayligi gelecek kis giyemeyecek

Bir de bana ulassa aldiklarim hayirlisiyla. Gun sayiyorum
Ayin 10 unda kardesim Turkiye'den gelecek getirecegi baya bir esya var.
Dogurmasam bari o gune kadar diyorum.

Valla battaniyeyi anlamamıştım, sen soyleyince geri döndüm cok tatlıymissss
Yaaa kiyamam cok heyecanli olur insan yavrucuğun kiyafetleri ulasacak diye yirimmm
Kardesine yarimagizla bi hoşgeldin deyip hemen kiyafetleri kurcala ahahahhaha

Organizerlerle o kadar az yer kapladı ki
İki organizer body, iki organizer tulum ve alt ust takımı varmış evladımın.
İkinci fotidekiler battaniyelerimiz, uyku tulumumuz ve peluş astronotumuz
Üçüncü fotidekiler de çorapları, şapkaları ve ağız mendilleri

Eklentiler

• 7F415E17-49B0-4C45-A85A-C165C950BDFC.jpeg
    151,4 KB · Görüntüleme: 125
  • 4FA3BA7C-9A3A-4073-8D1E-E39BB3B12C2A.jpeg
    153,6 KB · Görüntüleme: 123
  • 5B5E4633-4E3F-4FC3-82ED-49B57AAFD90C.jpeg
    171,6 KB · Görüntüleme: 127
  • 58D64912-9CBD-4E8B-82B6-C2A7EB2CFB15.jpeg
    133,4 KB · Görüntüleme: 128
  • A7EFC1D9-2C7F-4882-AFD7-A64F6E70DA73.jpeg
    136,6 KB · Görüntüleme: 126
Çok güzeller güle güle kullansın kuzucuk

Organizerler kesinlikle cok ise yarıyor, ben de cok rahat ettim

Guzel corap linkiniz, oneriniz var mi? Disari cikamadigimdan dokunarak secemiyorum, arkadasim bu hafta dogum yapti hediye birseyler aldim, soyle yumusak lastikli bebek corabi da alayim dedim trendyolda kayboldum havlusu bambusu organigi vb.

Çok güzel olmuş. Güzelgünlerde kullanın hep.

Guzel corap linkiniz, oneriniz var mi? Disari cikamadigimdan dokunarak secemiyorum, arkadasim bu hafta dogum yapti hediye birseyler aldim, soyle yumusak lastikli bebek corabi da alayim dedim trendyolda kayboldum havlusu bambusu organigi vb.
Benim lcwdan aldıklarım çok güzel bilekleri kıvrılmış olanlar. Bibaby çook güzel çoraplar yapıyor bi de.

Ben Trendyol yago giyim ve hm den aldım coraplarimizi.Cok güzeller tavsiye ederim.

bim e bebek eşyaları gelmş, üstünde organik yazıyor ve çok ucuz, tabi hepsi bitmiş
uyku tulumu kalmış hepsi pembeydi, mavi olaydı denemelik alırdım.

Cok tatli olmus gule gule giysin insallahh

Kizlar lohusa pijamasi linkleri tavsiyeler var mi ,)
Bn bundan aldım kenar çizgileri pembe bnmkinin

Cok guzelmis alt kismi nasil dar kesimmi kaç beden almak lazim

Ah amin insallah hepimizinki huzurla saglikla kullanir

Ben bu kadar ise yarayacagini hic dusunmemistim, gardrop almadim sadece cekmeceli bi dolap aldim onun bile yarisi bos kaldi onca esyaya
Valla aynen ben de gardrobun gozlerine koydum birsuru boş kaldi iyi oldu ya.. senin minnoslar da harika gorunuyor, gule gule kullanmak nasip olsun insallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…