Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kuzum ben indirimleri kaçırdım birde devamlı kullanilacak ne bilim heran bulamam pahalı çünkü🤭 eğer bu işe yaramazsa alırım tabi sonra
Geçti artık ona alışır sen ordan devam et. Ama bu gibi şeylerde içeriğine bakmak lazım. Bunun için de sağolsun instagramda mühendisinoğlu diye bir sayfa var hep incelemiş bez mez ıslak mendil Allah ne verdiyse. Hep ona bakarak aldım ben ve burda bir çok kişi. 🤗

Geçti artık ona alışır sen ordan devam et. Ama bu gibi şeylerde içeriğine bakmak lazım. Bunun için de sağolsun instagramda mühendisinoğlu diye bir sayfa var hep incelemiş bez mez ıslak mendil Allah ne verdiyse. Hep ona bakarak aldım ben ve burda bir çok kişi. 🤗
Teşekkür ederim buldum sayfayı güzel faydalı bilgiler var. Olsun diğer aldıklarım yıldızli listelerde içim rahatladı🥰 bir tek bu pişik kreminde falsoyum. Değiştiririm ziyanı yok

Arkadaşlarım Göğüs Ucu bakımını böyle yapacakmışız.

Eklentiler

• Screenshot_20211001-101952_Instagram.jpg
    Screenshot_20211001-101952_Instagram.jpg
    161,7 KB · Görüntüleme: 101
Kızlar sizi üzmek istemem ama mustela pek temiz içerikli değilmiş araştırmalarıma göre, instagramda bir kadın paylaşmıştı, konu hakkında uzman bir arkadaşa sordum o da doğruladı ekran görüntüsü ekliyorum kırmızı yazılı maddeler zararlı olanlar 🤷🏼‍♀️ Mühendisinoğlu sayfasına da artık pek güvenim kalmadı.
27D5D151-E8C5-4B69-8298-35A44A9B7B54.png

Kızlar sizi üzmek istemem ama mustela pek temiz içerikli değilmiş araştırmalarıma göre, instagramda bir kadın paylaşmıştı, konu hakkında uzman bir arkadaşa sordum o da doğruladı ekran görüntüsü ekliyorum kırmızı yazılı maddeler zararlı olanlar 🤷🏼‍♀️ Mühendisinoğlu sayfasına da artık pek güvenim kalmadı. Eki Görüntüle 2925711
Gece gece bombayı attın 😂 naptin sen

Kızlar sizi üzmek istemem ama mustela pek temiz içerikli değilmiş araştırmalarıma göre, instagramda bir kadın paylaşmıştı, konu hakkında uzman bir arkadaşa sordum o da doğruladı ekran görüntüsü ekliyorum kırmızı yazılı maddeler zararlı olanlar 🤷🏼‍♀️ Mühendisinoğlu sayfasına da artık pek güvenim kalmadı. Eki Görüntüle 2925711
Nalet olsun sana kör şeytan diye adamın sayfayı basasım geldi.
Screenshot_20211002-023659_Instagram.jpg

Incelemesi bu şekilde. Acaba bu bahsettiği tehlikeliler %2lik dilimde yer alıyor olabilir mi? 🥲🥲

Kızlar sizi üzmek istemem ama mustela pek temiz içerikli değilmiş araştırmalarıma göre, instagramda bir kadın paylaşmıştı, konu hakkında uzman bir arkadaşa sordum o da doğruladı ekran görüntüsü ekliyorum kırmızı yazılı maddeler zararlı olanlar 🤷🏼‍♀️ Mühendisinoğlu sayfasına da artık pek güvenim kalmadı.
Neye inanacağız biz şimdi🤷

Gece gece bombayı attın 😂 naptin sen
Öyle oldu valla biraz 😂😂
Nalet olsun sana kör şeytan diye adamın sayfayı basasım geldi.
Eki Görüntüle 2925712

Incelemesi bu şekilde. Acaba bu bahsettiği tehlikeliler %2lik dilimde yer alıyor olabilir mi? 🥲🥲
Sayfayı paylaşayım bak onu da incele Merve. Artık alındıysa yapılacak bişey yok iyi düşünmekten başka
Kesinlikle bu kadına çok güveniyorum
Neye inanacağız biz şimdi🤷
sen daha almadın bak sayfayı paylaştım önerdiklerini incele içlerinden seç bende ben weleda marka aldım

Öyle oldu valla biraz 😂😂

Sayfayı paylaşayım bak onu da incele Merve. Artık alındıysa yapılacak bişey yok iyi düşünmekten başka
Kesinlikle bu kadına çok güveniyorum

sen daha almadın bak sayfayı paylaştım önerdiklerini incele içlerinden seç bende ben weleda marka aldım
Öf bu çok bilmiş ben bunu kıskanıyom takip edemem 🤐

Ben bunu gormustum ve zaten muhendisinoglu da mustelanin her urununu tavsiye etmiyordu. Ben o yuzden sadece onun tavsiye ettigi mustelalari aldim🙈 pisik kremini burts bees sectim mesela, cok uzun sure gidiyor ve cok etkili

Ben bunu gormustum ve zaten muhendisinoglu da mustelanin her urununu tavsiye etmiyordu. Ben o yuzden sadece onun tavsiye ettigi mustelalari aldim🙈 pisik kremini burts bees sectim mesela, cok uzun sure gidiyor ve cok etkili
Mustela da var yıldızlar listesinde 🥲

Ya milyorlarca kez arabamı övdüm yine öveceğim C Calcifer Kazen beni kovacak artık reklam bu diye 🤣 Eki Görüntüle 2925690

Bu benimki. Ama benzer modellerde kanz cgo var ona da bayılıyorum.

Kabin tipi diye geçiyor bu. Kabin tipi bütçene uyanlardnan birini al gitsin bence.
Almayın arkadaşlar çok kötü araba kullanmadı bile. Bu rahatı alın taş gibi içi de kocaman
joie literax 4 :KK67:

1633156127377.png

1633156152584.png

Mustela da var yıldızlar listesinde 🥲
Ama mustela ile ilgili bi paylasiminda soyle bisi yaziyodu mesela avakadolu body lotion temizken, diger body lotionlari zararli madde icerio gibi. Yani aslinda mustelayi da kendi icinde ayirmisti😂

X