Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bebekler donmeye başladıkça kolunu bacağını carpar diye ahsap parmakliklar sizi tedirgin etmiyor mu?
Hiç. Bişey olmuyor beşik etrafında korumalık olarak takılan tam ismini hatırlayamadım çarpsada o kadar büyük bi sarsıntı olmuyor

Tercih meselesi bu tarz şeyler. Mesela ben park yatak aldım 4 yıldır kullanıyorum memnunum. ablamınki de mobilyaydı 2 çocuğunu da o beşikte büyüttü. Hiç sıkıntı yaşamadı
Bnde 4 yaşına kadar ahşap beşikte büyüttüm hiç de sorun yaşatmadı

Puset önerisi istiyorum bendeeeee

Tercih meselesi bu tarz şeyler. Mesela ben park yatak aldım 4 yıldır kullanıyorum memnunum. ablamınki de mobilyaydı 2 çocuğunu da o beşikte büyüttü. Hiç sıkıntı yaşamadı
Kesinlikle tercih meselesi. Ama annelerin hassas olduğu konularda iui niyetin suistimal.edilmesi hic hos degil. Ben de 3. Yu ayni park yatakta büyütüyorum. Ilki 4.5 yasina kadar yatti. 2. Simdi ranzanin alt katinda arada bam.gum sesler geliyor. Pimpirikli değilim ama ahsap besikler bu anlamda korkutur beni. Mesela mama sandalyesi alirken de hafif ve küçük olanlardan çocuk içinde çırpınırken saga sola devrilecek sanirim.

Süper bi konu olmuş Ben de takipteyim, yazdıklarınıza ek bişeyler gelirse aklıma ekleyeceğim.
Mesela yenidoğanda ıslak mendil kullanmam sakıncalı diyorlar, pamuk kullanmak gerekiyormuş. Bugün biraz fiyat araştırdım ebebek’i uygun bilirdik ama joker’in temizleme pamukları çok daha uygun markası promum aklınızda olsun
artık sadece ebebekten değil jokerden de fiyat takip edeceğim

Ebebek tekstilde ciddi ucuz ya diğerlerini internetten de takip ermek lazım. 8 lira civarıydı bugün tekli paket ebebekte. Jokerde ne kadar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…