Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Aklınıza geldikçe eklerseniz çok seviniriz.

ben dolaba yerim olmadığı için çekmeceli beşik almıştım, ilk aylarda yetmişti bana 4 tane çekmecesi var. sonra olmayanları kaldırınca yenilere yer açılıyor zaten.

arkadaşlar söylemiş hepsini ama,
bol bol ağız mendili
ıslak mendil
çıtçıtlı body

yan yatırmak en doğrusu bence uykuda kusma ihtimaline karşı, ama reflü yastığı çok da şart değil bence. ben battaniyesini rulo yapıp arkasını destekliyordum sıkıntı yaşamadık hiç.

benimki de kış bebeğiydi, ben gecelik giymiştim ama önü yani göğüs kısmı emzirebilmek için ayrı, arkadan birleşik. emzirme için çok rahattı ve öyle dantelli falan değildi gayet spor. isteyen olursa atarım görseli şu an telefondan girince zor geldi

İnternetten görmeden aldık şüphelerimiz vardı ama ben kaliteli buldum. Kumaşının dokusu hoşuma gitti. Henüz kullanmadık. Sahibini bekliyor :)
Biz de aynı durumdayız, mağaza satışı yok sanırım ya da ben bulamadım. Bu da insanı biraz endişelendiriyor. Hayırla gelsin kullansın sahibi inşallah

Mervoş link atsana ben de bakayım buna

Bebekler donmeye başladıkça kolunu bacağını carpar diye ahsap parmakliklar sizi tedirgin etmiyor mu?
Park yataklardaki plastik ve polyester malzeme kadar tedirgin etmiyor. Korumalıkları olacak yetersiz grlirse daha kalın korumalıklar kullanırım diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…