Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
O benim kuzum.Kasilmayi,ağrıyı hisseder miyim diye soranhissetmemek mümkün değil diosun yani.32 bitmek üzere ve agrimayan tek bir noktam kalmadı
Evet hissedilmemesi mumkun degilmis.
Bazen karnim sertlesiyordu, ben de tam anlamlandiramiyordum.. Acaba bu kasilmami, ntsde sanci olarak cikarmi diye dusunuyordum ama bu yasadigimla o sertlesme oldukça farkliydi.. Yine karnimda sertlesme vardi ama farkli agrilar da eslik etti..Ayakta duramadim uzanma ihtiyaci hissettim.

Size yapmak istediğim cimriliği anlatıyorum. Çatlaklarıma bebek yağı almak istiyorum normal marketten. Çatlayacağımı sanmıyorum hala. Hem önemli olan cildi nemlendirmek değil mi ya... Sizceee?
Wala ben de aktardan badem yagi alcam kuşum.Sanki ne farkı var pahalı kremlerden.Zaten kreme,yağa dokunamam huylaniorum bı de dünya para veremicem.Dunya para verip çatlayan bi dünya kadın var.Bu çatlak işi biraz genetik sanırım.

Aşkısı badem yağıynan benim göbeemdeki tüyler saçıma dönebilir sen de her şeye para verdin bak pişman olma buna. Ben tesettürlüyüm bak. Bikini filan giyiyosan son anda çatlamalar da olabiliyomuş.

Aşkısı badem yağıynan benim göbeemdeki tüyler saçıma dönebilir sen de her şeye para verdin bak pişman olma buna. Ben tesettürlüyüm bak. Bikini filan giyiyosan son anda çatlamalar da olabiliyomuş.
Ben açığım kuşum.Denize girerken çatlak miii ben bunu bı düşünimbademyagi tüylenme yapıldı dimi.N kullansam ki.

Size yapmak istediğim cimriliği anlatıyorum. Çatlaklarıma bebek yağı almak istiyorum normal marketten. Çatlayacağımı sanmıyorum hala. Hem önemli olan cildi nemlendirmek değil mi ya... Sizceee?

Sizin cildiniz kolay nemleniyorsA mantıklı. Benimki çok kuru o yağlar yumuşatmıyor. İlk aylarda kullandım simit bölgem çatladı.

Bnce olur niye olmasın bi arkadaşım baba bebek yapı önerdi öyle pahalı şeylere gerek yok dedi
Bu arada nickim değişti yabancılamayın

Aynı görevde canısı. Doktora başlayayım mı deyince bunu verdi. Bi kez kullandım ama günde kaç kullansam acaba?
Bence gunde bir kez ile basla, nemi iyiyse yeterli de oyle devam et. Yeterli degilse sabah aksam surersin, acaba o da silinmeden kullanilabiliyor mu? Gerci simdi sorun degil ama bebis dogunca emzirmek icin temizlemek gerekecek eger oyle degilse
Kendi bunyesindeki doktorlarin 8bine yapani da var 20 bine yapani da var. sehirlere gore degisiyor mesela bi maslak acibadem boyle degildir bizim doktorumuz disardan oldugu icin hastaneye belli bi miktar oduosun kendi doktoruna ayri bi miktar. Evet bizimkinde de covid testi sart ama onun icin ekstra ucret veriyoruz. HastAneye ziyaretci alinmiyor, tek refakatci izni var o da esim Biraz isime geldi kimseyi almamalari, yeni dogum yapmis kadinin basina ususenlerden yillarca nefret etmisimdir

Bebislerinize aldiginiz battaniyeleri muslinleri paylir misiniz, bu girdabin icinde bogulmadan bu hafta halletmek istiyorum ben de kac tane hangi kumaslardan nasil vs sanki fotograflari da vardi ama o kadar geri gidemedim

Bebislerinize aldiginiz battaniyeleri muslinleri paylir misiniz, bu girdabin icinde bogulmadan bu hafta halletmek istiyorum ben de kac tane hangi kumaslardan nasil vs sanki fotograflari da vardi ama o kadar geri gidemedim

Bn böyle aldım
İki tanede müslin normal mağazadan aldım
Bi de enghlis Home ince örgü battaniye var penye var
Abiden kalma polar var bizim

Cok tatlislar yani yine nerden baksan 10-12 tane var cok degil mi ya? Bu kadar kullaniliyor mu gercekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…