Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kizlar sancim var ya
Boyle tam belimin ortasinda regl olacakmis gibi bir agri, karnimda falan kasilma ve kas agrisi arti hafif mide bulantisi var.
Dun kontrole gittim vajinal muayene etti serviks uzunlugu vs cok iyi kapali dedi.
Yalanci sanci olmasini umuyorum. Daha cok erken 34+1iz bugun.
Suan uzaniyorum biraz hafifledi ama gecmezse acile gidecegim.

Meme ucu için bugün o gösterdiğimi aldım. Catlak için simdiye kadar incia kullandım ama yağa geçecem sürmesi daha kolay olur bio oilin doğal formüllüsünü düşünüyorum.
Organik hindistan cevizi yagi kullandim ben ara ara catlamadim sukur.
Yumusacik yapiyor. Tabi bundan sonrasi ne olur bilmiyorum.
Kullansam mi merve .Doktorum da hiç catlamadin ama kullan yine de nolur nolmaz dedi.Meme ucu için hicbisi demedi ama.

Benim geçen haftalarda doğum kanalına başını dayadığı zaman öyle olmuştu, dr kanal ağzı kapalı ayaklarını kaldırarak uzan bol bol dinlen dedi. Belki seninki de öyledir. Artık yalancı sancılar da başlar. Ama yine de ihmal etme çok artarsa dra görün mutlaka

Belki de oyle bir sey olmus olabilir.. Cunku benim bebis haftalardir bas asagi duruyor.. Bu nedenle yuzunu bile goremiyoruz keratanin. Ben de dun muayene oldum kapaliydi ve uzunlugu iyiydi.
Ihmal etmem kesinlikle, devam ederse acile gidecegiz. Ben de uzaniyorum ama ayaklarimi da kaldirayim bakalim. Tesekkur ederim tavsiye icin

Yalancı sancı zamanı zaten bu dönemde olur çok yorma kendini dinlen eğer artarsa takip et kaç dk aralıkla oluyor.
Belki muayeneden kaynaklı da olabilir uzun süreli olursa muhakkak git dr nst yle sancına bakarlar

Yalancı sancı zamanı zaten bu dönemde olur çok yorma kendini dinlen eğer artarsa takip et kaç dk aralıkla oluyor.
Belki muayeneden kaynaklı da olabilir uzun süreli olursa muhakkak git dr nst yle sancına bakarlar
Gecti cok sukur ya. Valla bir an doguruyorum sandim. Arada hafif agri falan oluyordu da hic bu sekilde olmamisti.

Muayene ile ilgili olacagini sanmiyorum cunku hamileligin en basindan beri her gittigimde alttan da bakiyor. Daha once hic boyle olmamistim.

Dun doktor bana bol bol yuru, merdiven cik hareket et bu haftalardan sonra doguma yardımcı olur iyi olur falan dedi. Dun de bugun de yurudum doguracaktim az kaldi

Burada kasilmayi vs hissedermiyiz, anlarmiyiz diye konusma gecmisti yanlis hatirlamiyorsam.. Şunu soyleyebilirim ki hissedilmeyecek gibi bir sey degilmis.

O benim kuzum.Kasilmayi,ağrıyı hisseder miyim diye soranhissetmemek mümkün değil diosun yani.32 bitmek üzere ve agrimayan tek bir noktam kalmadı

Acıbadem daha yüksek diye biliyordum,bizim hastane bez giysi yemek vs hiç bi özelliği yok üstelik hasta katına refakatçı dan başka kimseyi de almıyorlar tek covid testi içinde 11 bin istiyor...Paylaştığınız için çok teşekkürler aydınlanma yaşadım şuan

Canım hangi şehir hangi hastane 11 bin isteyen

Canım hangi şehir hangi hastane
Şişli İstanbul kolan hastanesi
Çok istiomus.Normal mi,sezeryan mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…