Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Muayane 180 lira bugün tahlile sadcee 160 TL verdim.Bu kadar pahalı değildi belki de fiyatlar yükseldi .
Ne dedi nasılmış bebiş
Bizde muayene 325₺ tahlil daha hiç yaptırmadım hep başka yerlerde yaptırdım ama oğlumdan biliyorum tuzlu tutuyor

Ne dedi nasılmış bebiş
Bizde muayene 325₺ tahlil daha hiç yaptırmadım hep başka yerlerde yaptırdım ama oğlumdan biliyorum tuzlu tutuyor
Seninki bayağı tuzlu imiş ama tahlil sadece 160 TL , 180 de muayane 340 TL de bizim oluyo daha fazla seninkinden ama hiç olmazsa tahlilleri sen dışarıda yapıyorsun.
Bebiş çok şükür iyi 28+3 deyim 39 cm boyu 1230 gram kg su . Kendisini yine göremedim göstermiyor kendini hayirrr

Allahım bu bebeler ne nazlı yaa ne istiyorlar bilemiyorum sancı ne oldu
Valla geçen yakınımda bi tıp merkezine gittim dahiliye muayene 100₺ tahlil de 300₺ her türlü gidiyor arada sağlık ocağı candır diyorum

Sancım yok canım doktoruma vajinada bir açılıp kapanma hissettim uzaninca vs dedim normal dedi magnezyum zaten kullanıyorum, hafif kansizligim var şükür enfeksiyon vs yok . Ocean mumy alicam içmek için ek . 32 .haftada kontrolüm ve çalışabilir raporumu alicam inşallah benimki bayağı nazlı hiç amaa hiç yüzünü görmedik hicccc

Kafa yukarda. Inşallah döner dedi. Kısmet dedim ben akışına bıraktım farkındaysanız hiç sormuyorum dedim. En iyisini yapıyosun dedi. Böyle
Hayırla sağlıklı şekilde olsun hepimizin inşallah

Ne göğüs kremi,ne çatlak için krem yağ hicbisi kullanmadım ben kızlar.Kullanmam şart mı?

Ne göğüs kremi,ne çatlak için krem yağ hicbisi kullanmadım ben kızlar.Kullanmam şart mı?
Ben de hiç çatlamadım ama çatlak kremine 16. Haftadan beri devam ediyorum önlem amaçlı. Göğüs ucu için de 32. Haftadan itibaren kullanın derler. Çarlak kremi neyse de göğüslerin başına ne gelcek bilmiyoruz. Bence kalkanlardan bilmem neden daha iyi erkenden krem kullanmak. Sonra da doğru emzirebilirsek inşallah gerek kalmaz kalakana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…