Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben ne zmndir kullaniyorum, ve evet oyle, sümsük gibi hissediyo insan kendini

Ben ne zmndir kullaniyorum, ve evet oyle, sümsük gibi hissediyo insan kendini
Hastane çantasına neler koydunuz ben şmdi 3 tane pijama aldım hepsini yanıma alsam mı almasam mı bilemdm ,daha başlamadım hazırlamaya ama

Hastane çantasına neler koydunuz ben şmdi 3 tane pijama aldım hepsini yanıma alsam mı almasam mı bilemdm ,daha başlamadım hazırlamaya ama

Ya fazla dicem ama İnanın ben de ne kadar varsa koyarım sanırım. Tatilden dönerken de kıyafetlerin yarısı giyilmemiş oluyor. Ayarlayamıyorum ben o işi.

Evet ve evden bibloları filan toplayıp koymadıkları kalıyo.
Ahhshshs çünkü ne olur ne olmaz acil ihtiyaç olabilir, bi de normalde diyelim 2 biblo lazim olur ama ne olur ne olmaz 12 tane koyalimahdhshdhsh
Suan sadece bez, gogus pedi, depend, terlik, islak mendil, peçete vs koydum, yıkanacaklara deterjan gelince başlayacağım ama yazacagim burdan da koyduklarımi, cok yeni başladım daha 850video izledikten sonra
Aynen ajdjsjdjsjdj

Ya fazla dicem ama İnanın ben de ne kadar varsa koyarım sanırım. Tatilden dönerken de kıyafetlerin yarısı giyilmemiş oluyor. Ayarlayamıyorum ben o işi.
Bende ayarlayamam hiç ama kanama vs olursa dedler korktm da o yüzden 3 tane aldım bide normalde m giyen bir insanım hepsini xl aldım bi miktar üzgünüm bu konu da

O zman bizi de bilgilendirmeyi unutmayın lütfen

Ayyy ya sen varya gece gece koptum valla
Bn almadım bilmiyorum o donlar nasıl

Biblo önemli muhakkak koymalısın
Aman ya lazım olursa kocaları yollarız bişi olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…