Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Prema'yı ben de gebeliğin başlarından beri izliyorum. İzlerken o kadar mantıklı geliyor ki bebeğe doğuştan tuvalet alışkanlığı kazandırmak. Ama iş icraate gelince ne olacak Allah bilir. Böyle bir sayfa var mıdır bir bakayım. Tecrübeliler paylaşmış mı.

Yokmuş ya. Arada başka sayfalarda soranlar olmuş ama böyle bir sayfa yok. Aslında böyle bir sayfa lazım. merve sen bu konuda bir numarasın. Açsana hemen yeni sayfa

Kızlar YouTube'da Prema Sundari diye bir kadın var, çok güzel bilgiler veriyor. Ben beğendim belki siz de beğenirsiniz
Bu abla yüzenden bi ara yıkanılabilen bez mi alsam demiştim sonra vazgeçtim
Çok güzel önerileri var ama uygulayana

Yokmuş ya. Arada başka sayfalarda soranlar olmuş ama böyle bir sayfa yok. Aslında böyle bir sayfa lazım. merve sen bu konuda bir numarasın. Açsana hemen yeni sayfa
Bak bi de bu kadın var
Bi ara bn bunlara ne takmıştım valla o kakayı al yıka zor iş becerene helal olsun bnm oğlanın sırtından çıkardı çoook zıbın atmışlığım oldu mide göz kaldırmıyordu

Ben hatırlıyorum annem kardeşimin bezlerini yıkıyordu. Kendileri de orkid yerine bez kullanıyordu.
Şimdi ne gerek var bunlara? İnsan bir yerlerden keser yine hijyen için bütçe ayırır.

Ben hatırlıyorum annem kardeşimin bezlerini yıkıyordu. Kendileri de orkid yerine bez kullanıyordu.
Şimdi ne gerek var bunlara? İnsan bir yerlerden keser yine hijyen için bütçe ayırır.
Amaç bütçe değil ki, çöp çıkarmamak, dünyayı ve geleceği kirletmemek. Her ne olursa olsun benim yapabileceğim bişey değil o ayrı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…