Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Mesela tuvalet eğitimi videosu vardı, bakınca çok mantıklı çok güzel. Ama hele ki ilk zamanlar sürekli bebeği gözetlemek çok çok zor. Biraz büyüyünce yapılabilir mi bilemiyorum. Becerebilene helal olsun.

Emzirme ile ilgili videosunu izledim, güzel bilgiler vardı

Ben hatırlıyorum annem kardeşimin bezlerini yıkıyordu. Kendileri de orkid yerine bez kullanıyordu.
Şimdi ne gerek var bunlara? İnsan bir yerlerden keser yine hijyen için bütçe ayırır.

Şu an hazıra ulaşım kolay. Yapanlar genelde doğayı kirletmemeyi amaçlıyor. Bezlerin makinede yıkanması bana hijyenik gelmiyor. Kaynatıp ütülemek gerekir zor o da. Keşke yapabilsek ama zor .

Vakumlu süt toplayıcı alın.
Mutlaka alın.
3 gündür kullanıyorum resmen hayatımdaki tek eksik oymuş.
Benim arkadaşım bu süt sağma makinalarının gereksiz olduğunu söyledi. Sağdıķça sütün gelir, eğer sütün az olursa hastaneden süt sağma makinası kiralarsın dedi.

20210917_233854.jpg

Unicornları seveeriim keşkee gerçek olsalaaar.

Hanımlar merhaba 😊
2 bebek arabası arasında kaldım belki aranızda duyan gören vardır bu bebek arabalarını. Biri yoyko city (internetten satışı var hepsi buradadan) diğerinde e bebekte internetten satışı var mağazalarda yok oda baby plus galaxy. Fotoları ekledim. Sizin çevrenizde kullanan var mı? Yada duydunuz mu?

E bebeğe gidip baktım dokunarak almak istedim iyi oldu gitmek.
Baby plus olanlarda tak çıkar yap, plastikleri hemen kırılıyor dedi. Bir de oturma yeri dar geldi, o hafta indirim vardı joie marka iki farklı modeli birinin kalitesi çok güzeldi ve kaliteliydi kumaşı onu aldım

Bu arada lcwda emzirme atletleri var tek başina kullanılabilir ben ondan alcam sadece sütyene gerek yok. Kendi cup yerleri var.

E bebeğe gidip baktım dokunarak almak istedim iyi oldu gitmek.
Baby plus olanlarda tak çıkar yap, plastikleri hemen kırılıyor dedi. Bir de oturma yeri dar geldi, o hafta indirim vardı joie marka iki farklı modeli birinin kalitesi çok güzeldi ve kaliteliydi kumaşı onu aldım
Güle güle kullan. Travel mi aldın sende?

Bi daha sütyene gerek yok.

Güle güle kullan. Travel mi aldın sende?

Çok teşekkür ederim
Evet, Joie Litetrax 4 Travel Sistem
O hafta indirim varmış
Mağazada da twing renginde son bir tane kalmış
İndirim çekiyle 1700 e geldi

Renginden dolayı şüpehe düştüm açık renk diye ama eve geldim sevdim rengini 😅

Bi daha sütyene gerek yok.

Astarı polyester diyor. Cup yerleri polyesterse göğüsü acıtır mı? Pamuklu bir şey daha iyi hava alır sanki. Cup pamuklu ise güzelmiş.

Hangi marka aldın? Sağmak zor oluyo mu?
Aksine büyük kolaylık. Bendeki ebebeğin kendi markası.
Benim arkadaşım bu süt sağma makinalarının gereksiz olduğunu söyledi. Sağdıķça sütün gelir, eğer sütün az olursa hastaneden süt sağma makinası kiralarsın dedi.
Elektrikli pompalardan bahsetmiyorum. Vakumlu tolayici bu dedigim. Elektrikli pompa da şu an elim kolum her şeyim resmen
Mochi mi aldın gülüm? Sağma makinesinden daha mı iyi?
Benimki mochi bile değil o kadar uyduruk düşün🤣 pompayla 20 dakikada sağdığım sütü 10 dakikada kendi topluyor

Aksine büyük kolaylık. Bendeki ebebeğin kendi markası.

Elektrikli pompalardan bahsetmiyorum. Vakumlu tolayici bu dedigim. Elektrikli pompa da şu an elim kolum her şeyim resmen

Benimki mochi bile değil o kadar uyduruk düşün🤣 pompayla 20 dakikada sağdığım sütü 10 dakikada kendi topluyor
Hiç pompasız kullanılabilir mi sence direkt bunu alsak? En baştan?

X