Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Anne yanı beşik haricinde büyüyen beşik almalı mıyız büyüyünce beşiği bozunca kaç yaşa kadar kullanılır acaba?
70×130 ya da 60×120 ahşap beşiklerden alacağım anne yanı da olabiliyor bi tarafı inip kademeli yükseklik ayarı da var. Onda zorlasan 3 4 yaşına kadar yatar. Ben en fazla 2 2,5 yaşa kadar onda yatırıp montesssori almayı düşünüyorum.

Aynen hast cikisi hem pahali hemde kullsnilmayan parçalar var icinde

merve Kesinlikle hast cikisi cok gereksiz. Onun yerine tekli tulum birde alt ust. Burun aspiratoru cok onemli. Anne yani besigi cok iyi digerlerinden hic memnun kalmadi. En memnun kalmadigim ise travel sistem bebek arabasi toplamda bir kac ay bile kullsnmadim. Cift yonlu arabalar yada baston onerirrim

Bn de küçük anne yanı alıcam bi de odasını montessori yapıcam beşiği bırakınca hop yatağına

Hanımlar beşiğe bebek kamerası lazım mı kullanan memnun kalan başka odadan izlemek için yemek yaparken filan

Çalışmaya devam edeceksen süt sağma makinesi
Önerdiğiniz marka var mı cok fark ediyor mu marka
Kesinlikle burun aspiratörü :)))
Aynı şekilde size de sorayım önerdiğiniz var mı
Alt açma bezi listeye eklendi teşekkürler
Öneriler dikkate alınacak
Köpük şampuan güzel fikirmiş teşekkürler
Park yataktan neden pişman oldunuz

Buhar makinesi, kantaron yağı listeye eklendi teşekkürler
Sayfa önerisi için teşekkürler bakacağım

Hiç dayanaklı çıkmadı. Dağılıyor neredeyse

Burada yazılan bazı şeylerin bebek doğunca ihtiyaç olursa alınması gerektiğini düşünüyorum. Mesela süt pompası ihtiyaç olmayabilir, konak tarağı bebek konak olmayabilir, göğüs pedi ilk etapta bi paket alınmalı ne olacağı belli olmaz benim öyle akan kokan bulaşan bi sütüm olmadı mesela aldığım pedler öyle duruyor.
Yani artık her şeye kolay ulaşabiliyoruz ihtiyaç anında almak daha mantıklı.

Markaya göre fark ediyordur belki dayanıklılık konusu. Ben uzun süre kullanabiliyorsun diye park yatak düşünmüştüm. Anne yanına nazaran en azından
Prego aldım canım. Benimkiler destekli uyuyor şehirler arası gittik geldik ama yinede bu marka bu kadar çabuk dagilmamaliydi. Krafttan şaşma

Ya ilk karar verdiğim şeylerden biri bebek arabası. Ama tabi kısmet ne zaman alırım?
Merviş sakın ola şu uzay araçlarına benzeyen arabalardan alma hem büyük hemde katlanıp arabaya koymak zor oluyor.
Bizimkilerde aldılarda kullanamadılar hiç sattı arabayı kızım nette.
Hem acelede etme hemen almak için.
Sağlıcakla gelsin dünyaya bebeğin .

Abla kabin tiplerinden beğendim en miniklerinden yarım porsiyon insanım zaten tek iken de en pratik hangisi olursa onu alayım diyorum. Daha bir şey almadım. Zamanı var tabi ama doğumu da bekleyemem sanırım dakika başı artıyor fiyatlar.

Sanırım biraz abarttım ve bir sürü giysi aldım :) Ufaktan da bakım ürünlerini indirime girdikçe alıyorum.Ama artık kendime de pijama ya da gecelik almak istiyorum. Sezeryan olmak istiyorum. Sizce hangisi daha kullanışlı olur gecelik mi pijama mı?

Bence farketmez ya. Ama ben gecelikle rahat edeceğimi hiç sanmıyorum kış olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…