Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Neyse ki çocuk o ahşaplarda yatar 3e kadar bile huh rahatladım.
Bnm oğlan ön çıtaları kırmıştı 3.5 yaşına kadar yattı sizinkilerde yatar 2 yaşına yeni girmişti odayı ayırmıştım bunda tecrübeliyim 6. Ayda hooop odasına

Annem bizi park yatak şeklinde bez beşiklerde yatırmış. 3 sene falan kullanmış. Sallanma şeklinden de memnun kalmış. Ben de kararsız kaldım
beğendiğim ahşap beşikler biraz pahalı geldi. Yatak ve nevresim takımı kenar korumalıkları beraber 2 bin. Normal mi bilmiyorum .
Park yatak alsam içine iyi bir yatak almak isterim , yanında verdikleri yatakları beğenmedim, o da 1500 e gelir. Kararsız kaldım.
Yani alacağım park yatak ve ahşaplar ayni paraya denk geliyor hemen hemen. Biraz ucuz olsa park yatağı hemencecik alıcam

Anladım ben kuzum
Daha kıyafet almayacam çünkü gerçekten abarttım, buraya özellikle sen ve birkaç üyeye baktıkça az olduğunu düşündüm coştum sadece yeni doğan hastane çıkışı 3 takım 10 lu var 7 takım 5.li var ,7 tane tulum aldım ayrıca , cıtciti cok oldu 20 tane var eminim . Beni kendinize bişey alınca ekleyin artık çünkü cidden abarttım şuanda da 5 li aldığım hastane çıkışlarını keşke almasaydim diyorum

Ya wala ben de öleyim.Hergun bişi aliorum dayanamayıp.Bak bugün yine dayanamadım kışlık bone sipariş verdim.Gozum doymuyo bı turlu.Suan parasizim eşimin kartından veriyorum siparişleri.Ayin 8 i maaş günüm 8 ekimi bekliorum.Al al bitmio.Hergun başka guzel bişi cikio karşıma.Bak bugün bunu aldım.Simdi bunun altına siyah tulum ve Rose çorap alicam offffff

Eklentiler

• Screenshot_2021-09-14-00-06-35-511_com.android.chrome.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 62
Harika minnoş kafasına minnoş sıcacık taksın . Kesinlikle öyle insan dayanamıyo sanırım biz ilk anne olacaklar böyle oluyoruz ben çok küçük almışım yeni soğanları hep keşke biraz büyük alsaydim birde yıkanması ütülenmesi var 37 ye dek dayanıp çalışmam lazım yavaş yavaş yaparım artık .

Baya almışsınız hepsi yenidoğan mı?
Benim yeni doğan 1 tane 10 lu takımım var 2 tane de tulum. Gerisini 1-3 ay aldım. büyük giysin azıcık . Hepsini toplam 2-3 ay giyecek zaten

Kuzum inan benim de hep 3-6 6-9.Daha hiç yeni doganim yok.Hastane çıkışlarını 1-3 bı de astronot tulumunu 1-3 alicam.Beni şirket gebelik bildirimi yapar yapmaz ücretli izne çıkardı.Hostesim ben.Normalde 16.haftaya kadar belirli bi limitte ucabilioduk.Ama pandemiden dolayı iptal oldu bu durum ve ücretli izne yolladılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…