Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
valla bende indirimi görünce bir gözüm döndü acaba slepy mi alsam diye ama sızdırıyor ve bedenleri küçük diyenler var bilemedim
Bedeni küçük olma ihtimaline karşı 2 beden aldım. Bio natural in hem içeriği temiz, hem ben de diğer ürünlerinden memnunum diye aldım ama bakalım bizim tosbik de memnun kalacak mı

Bedeni küçük olma ihtimaline karşı 2 beden aldım. Bio natural in hem içeriği temiz, hem ben de diğer ürünlerinden memnunum diye aldım ama bakalım bizim tosbik de memnun kalacak mı
Çok mantıklı bende bez alırken direk 2 numaradan başlamayı düşünüyorum, zaten pek fark yoktur diğer markalarda da 1 ve 2 beden arasında, birde doktor bizimkine iri bebek diyor ne yapsak bilemedik.

Çok mantıklı bende bez alırken direk 2 numaradan başlamayı düşünüyorum, zaten pek fark yoktur diğer markalarda da 1 ve 2 beden arasında, birde doktor bizimkine iri bebek diyor ne yapsak bilemedik.
Bez küçük gelirse ve doğru bağlanmazsa sızdırma ihtimali artıyor. Sleepy için de diğer bezlere göre biraz küçük yazmışlar o yüzden 2 numara aldım. Bizimki de başından beri haftasına göre biraz ilerde gidiyor, daha sonra ne olur bilemem ama minnak doğarsa az miktarda küçük beden alırım diye düşündüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…