Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Baya almışsınız hepsi yenidoğan mı?
Benim yeni doğan 1 tane 10 lu takımım var 2 tane de tulum. Gerisini 1-3 ay aldım. büyük giysin azıcık . Hepsini toplam 2-3 ay giyecek zaten
Evet ve pişman oldum gerçekten pişmanım saçmaladım bence çünkü çok fazla sonrada neyse hergün değiştirip giyindiririm sonra küçülür deyip kendimi telkin ettim ama cidden saçmalamışım 2 ay önce filandi aldığımda. Yeni doğanı çok almak hata gerçekten sonraki aylarda dank ediyo.

Az önce denedim çok güzel bnce alınır normalde 90 takıyırym 90 aldım gözüme kalıp büyük geldi evet kalıbı büyük değişim de varmış merve merve bi bak sende emzirme şeysine bak pahalı almadım uygun gördünmü🙈🙈 çoook ta şık
Ben de bugun lcw dreams magazasindan aldm 90 c aldim bir de lohusa hamile pijamalari da vardi kisa kolluydu cok hoslardi uzun kollulari da gelecek dedi sonra ordan almayi dusunuyorum 130 140 tl var gecelik seklinde olan da var alt ust takim beyaz yavruagzi fln guzeldi

Kuzum inan benim de hep 3-6 6-9.Daha hiç yeni doganim yok.Hastane çıkışlarını 1-3 bı de astronot tulumunu 1-3 alicam.Beni şirket gebelik bildirimi yapar yapmaz ücretli izne çıkardı.Hostesim ben.Normalde 16.haftaya kadar belirli bi limitte ucabilioduk.Ama pandemiden dolayı iptal oldu bu durum ve ücretli izne yolladılar.
Evet demiştiniz hostes olduğunuzu . Ama normal yani o kadar yüksekte nasıl çalışasınız ki Allah'tan ücretli izne çıkarmışlar ne güzel valla maşallah keşke her iş veren şirket aynı olsa ama zannetmem . Benimde bakanlıkla koordineli bir k. şirketteyim bayağı kalabalık, normal çalışan olsaydım şuan şirkette idim ama hamileyim diye covidden ötürü evden çalışmaya devam ediyorum şükür 🙏🏻 zaten covid oldum geçen 2 hafta önce evden çıkmadığım halde ,şirketi hiç düşünemiyorum. Ama 32 de ayrılsam geriye bişey kalmıyo çünkü ücretsize çıkamam,37 ye dek devam buna da şükür . Herşey yeter ki yolunda ve güzel gitsin dayanıcaz 🥰

Evet ve pişman oldum gerçekten pişmanım saçmaladım bence çünkü çok fazla sonrada neyse hergün değiştirip giyindiririm sonra küçülür deyip kendimi telkin ettim ama cidden saçmalamışım 2 ay önce filandi aldığımda. Yeni doğanı çok almak hata gerçekten sonraki aylarda dank ediyo.

1 ay giydirirsiniz yine de. Üstünde 2-3 saat kalıyor diyor arkadaşım . Çabuk kirleniyormuş . Üstüne tam olur öyle de güzel sevilir 😀

1 ay giydirirsiniz yine de. Üstünde 2-3 saat kalıyor diyor arkadaşım . Çabuk kirleniyormuş . Üstüne tam olur öyle de güzel sevilir 😀
1 ay da ne bileyim az ya sanki zaten minik olacak üstündekiler düzgün o kadar durmaz herhalde 😂 neyse canı sağolsun kirletsin kirletsin yenilerini giyindiririm inşallah

Ben yenidoğan çıtçıtlı almıştım.Cok da bayılarak aldım.Eve bı geldi aşırı küçük.Oyuncak bebeğe olur ancak.Onlari görünce 3-6 almaya karar verdim.Hepsini öyle aldım.6.ayinda da ise dönmüş olurum Allah izin verirse hem mevsim de donuyo o zaman başlarım 6-9 ay alışverişine dedim.

Bi de bedenlere bakmadan üstüste koyup sıralamak lazım küçükten büyüğe her markanın kalıbı farklı.
Aynen ya işte yeni ve ilk heves ya demek düşünemedim, benim gibi dayanamayıp alıp sonrada parasız kalıp diğer gerekenleri para oluncaya dek sabredenler 🖐🏻 örnek bekliyorum ki param olsun da bakım ürünlerini alayım hahahah

Ben yenidoğan çıtçıtlı almıştım.Cok da bayılarak aldım.Eve bı geldi aşırı küçük.Oyuncak bebeğe olur ancak.Onlari görünce 3-6 almaya karar verdim.Hepsini öyle aldım.6.ayinda da ise dönmüş olurum Allah izin verirse hem mevsim de donuyo o zaman başlarım 6-9 ay alışverişine dedim.
En güzeli 🥰 🙏🏻 bir de hakkımız doya doya zaman geçirmek bakalım ben napicam kredi ödemem olmasa bende 6 aylık ücretsize 16 haftanın sonunda ayrılırım olmazsa onu da tekrar uzatırım Kasım sonuna doğru izne ayrilicam 16 hafta ücretli izin sonrası Mart ortası ise başlayacağım, Eylül e dek dayanmam lazım öyle bitiyo borç . Yoksa 36 ay uzatamam bağrıma taş basıp işe basliycam 16 haftanın sonunda 🥲

X